Honmie IP: 212.14.51.**

Witam. Byłam dzisiaj wykonać dziecku ekg i usg serca. Od urodzenia ma stwierdzone Pfo. Co jakiś czas robię mu ekg. Syn ma 8,5 roku. Od 3 lat trenuje piłkę nożną 3 razy w tygodniu. Dzisiaj wyszło mu wydłużone Qtc 466. Lekarka nic nam nie powiedziała co dalej, tylko że mam iść do rodzinnej po skierowanie do szpitala. Wspomniała coś o holterze. Dała zwolnienie z wf. Syn miał w medycynie sportowej robione ekg i nikt nic nie mówił. Zawsze przechodził. Boję się czytać na necie co to jest i czym jest spowodowane. A to co przeczytałam o nagłych zgonach to nieźle mnie przestraszyło. Jutro idę do rodzinnej. Ale kiedy ja się dostanę do poradni kardiologicznej do szpitala to nie mam bladego pojęcia. Proszę o jakieś opinie, może jakieś dziecko to miało i wszystko skończyło się dobrze.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Jose07 IP: 89.229.21.**

Nie czytaj w internecie żadnych artykulow czy wypowiedzi, bo tylko bedziesz sie niepotrzebnie stresowac. Juz lepiej bedzie jak zapytasz kardiologa na edoktor24.pl co moze dolegac twojemu synkowi i coś doradzi. Osobiscie jestem dobrej mysli, bo piszesz, ze regularnie syn byl badany i nie bylo zadnych zmian.

Twoja odpowiedź