Mateusz13e7 IP: 83.1.135.**

Cześć mam na imię Mateusz mam 17 lat i moje problemy zaczęły się około 2/3 miesięcy temu mianowicie zaczęła się szybka praca serca sięgająca do 130 uderzeń na minutę więc poszedłem do kardiologa z sercem wszystko w porządku stwierdzili nerwicę lecz nie wydaje mi się że moje problemy mogą być spowodowane tylko nią od jakiegoś czasu cały czas boli mnie głowa mam zawroty nudności strasznie szybko się mecze jestem osobą która trenuje od prawie 10 lat i dotychczas nigdy czegoś takiego nie miałem wiele lekarzy mówiło że to przez dorastanie Ale wątpię takie problemy jak bóle głowy serca klatki piersiowej duszności płytki oddech osłabienie strasznie szybkie zmęczenie gdzie kiedyś mogłem biegać cały dzień tak teraz lekki ruch powoduje walenie serca byłem wiele razy na SOR i nic każdy mówił że to nerwica Ale mi się wydaje że nie nie wiem już sam co robić zamiast cieszyć się życiem siedzę i ubolewam mam nadzieję że ktoś pomoże z góry dziękuję

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Znawcatematu

Witam

Może jestem w stanie coś pomóc i podpowiedzieć ale potrzebuje
więcej informacji.To znaczy wiek,waga,przebyte choroby,używki
zażywane leki (te bez recepty też)Obciążenia rodzinne ,przebyte operacje,zabiegi stomatologiczne i tym podobne.

Oktawa

Zbadaj sobie tarczycę. Nie tylko kobitki na nią chorują. Wogóle zrób sobie badanie krwi, cukier, elekrolity, badanie moczu. Będziesz spokojniejszy.

Twoja odpowiedź