Magdaaaa0020 IP: 83.84.66.**

Ostatnio u lekarza byłam 3 lata temu, to był mój pobyt w szpitalu, gdzie pielęgniarka na przywitanie zapytała się jakim cudem ja jeszcze żyje. Wyszłam ze szpitala dalej z podwyższonym wynikiem CKMB i recepta zażywania zwykłego magnezu. Miałam różne dolegliwości na co dzień, nie były one az tak niepokojące, aczkolwiek czasami już się tak žle czułam ze jadę do tej polski i jadę o ciagle coś nie mogę dojechać. Wczoraj byłam w pracy na kilka godzin bo święto, jak wróciłam położyłam się na podłodze bo nie miałam sił się nawet rozebrać (to tez była moja głupota, jazda na rowerze w ekspresowym czasie bo byłam głodna na szczęście tylko 4km) jak już się tak trochę ogarnęłam to się przespałam z kilka ładnych godzin. Jak się obudziłam myslalam ze z tego łóżka się nie podniosę, przedziwny ból na całym ciele w szczególności cała klatka i z prawej i lewej do tego temperatura na początku 37,18 potem wzięłam gripexy i apapy na gorąco żeby chociaż gorączkę zbić 37,02 zawsze to lepiej.Jedyne na ból miał mój współlokator ketonal 50z tego co pamietam wzięłam jedna tabletkę dwie sobie odłożyłam jeszcze ich nie wzięłam. Zaraz powinnam jechać do pracy gdzie jest zimno bo pogoda nie dopisuje, problem w tym ze powinnam jechać do pracy a teraz mam 37,85 jeszcze mniej sił niż wczoraj. Nie wiem czy to może być coś poważnego czy zwykle przeziębienie czy ktoś miał już coś podobnego?

-raz straciłam totalne panowanie nad całym ciałem to było ze 4lata temu, rok temu odejmowali mi tylko jedna stronę i to dosłownie na kilka sekund

-wczoraj jak weszłam do łazienki miałam podobny objaw ciemno przed oczami dosłownie czarno nic nie widziałam a wcale nie była noc mam okno w łazience i jak ocknęłam bylo jasno

-jak wychodziłam ze szpitala podwyższył mi się niby stan 1/2

-wadę serca najprawdopodobniej mam po swoim dziadku,który miał to samo (kilka lat temu operacja)

-możecie mi wierzyć albo nie ale ledwo to napisałam dobrze ze te telefony są dzisiaj trochę lepsze przynajmniej jest to w jakiś sposób czytelne

I codziennie jeżdżę do pracy rowerem,gdzie jak trafiłam do szpitala tydzień temu zeszłam z roweru na wycieczce i mnie zawieźli samochodem

Mam 20lat w tym roku

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ewa Marczak IP: 83.145.136.**

Nie trać czasu na szukanie informacji w necie, tylko jak najszybciej udaj się do lekarza. A na przyszłość nie mieszaj leków przeciwbólowych ze sobą i nie bierz kolejnej dawki zbyt szybko (przeczytaj uważnie ulotkę!).

Twoja odpowiedź