Michalssssssssss IP: 46.170.30.**

Ma ktoś tak? w zależności od tego jak siedzię to trzepanie się serca jest albo nie ma. kiedy siedzę w pozycji która wywołuje arytmie to jest tego mnóstwo raz zarazem ale kiedy tylko zmienię pozycje to znika. Oczywiście miewam też arytmię od czasu do czasu w innych warunkach. Co to może być??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

artur46

Też często tak mam
hejka

kormoran IP: 46.170.30.**

Cześć Artur i jak ty to widzisz? co na to kardiolodzy? mówiłeś im o tym? ja ostatnio mam jakąś masakre z tym. Nie mogę siedzieć nawet 3 sekund w jakiejś pozycji bo zaraz jest łupanie i przewroty w sercu ;-/ jedno po drugim raz za razem a kiedy wstanę to jest ok i tylko tradycyjne skurcze pojawiają się co jakiś czas. tylko usiąde i znowu... wystarczy zwykle ,iz zmienię pozycje siedzenia głównie na wyprostowaną i też ustępuje. Wczoraj niestety kiedy się położyłem to też się to działa aż się bałem ,że nie będę wcale spać ale na szczęście było ok i jakoś się dostosowałem tak aby nie fikało... Co to do cholery jest? nerw błędny? kręgosłup coś uciska? (mam z nim problemy). Chciałem założyć holter ale oczywiście się okazało ,że wszystkie są na przeglądzie i niewiadomo kiedy wrócą... DZIKI KRAJ.

artur46

Kormoran pewnie gdzies cos uciska dotyka. Przepuklina przełyku podejrzewam i tak mówią lekarze.
hejka

kormoran IP: 46.170.30.**

Ma ktoś jeszcze tak?

Twoja odpowiedź