kormoran IP: 46.170.30.**

Zastanawiam się czy nie zamówići chciałbym poznać opinie. Czy płaci się jakoś dodatkowo za kuriera? no i jak mam odesłać ten holter bo nic o tym nie jest napisane. Sam mam iść na poczte i odesłać czy coś takiego? Działa to jak normalny holter czy ma jakieś ograniczenia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Up

Otago11 IP: 87.205.68.**

Zamawiałem kilka razy ( raz na 10 dni )
Kurier przywozi i odbiera ( jest już w cenie )
Polecam

Sam przychodzi do domu po 24 godzinach i odbiera? :P kardiolodzy traktują poważnie wyniki takiego holtera? czy on jest typowy czy jakiś mniej wiarygodny albo coś? bo wydaje się niezłą opcją szczególnie cenowo wychodzi lepiej niż u kardiologa bo im więcej dni tym taniej. Długo się czeka na dostawę?

omega1 IP: 195.128.229.**

Wlasnie sobie siedze w takim holterku od piątku. Bardzo fajna sprawa ja już noszę któryś kolejny teraz Ten wziałem na 10 dni. Bardzo wygodny, szybki, dyskretny. W Warszawie biorę z kardiosystem. Jest to urządzenie 3 kanałowe, ale wystarczające dla lekarza. Ja jestem pod opieką dr.Pawła Derejki i on mowi, że tego typu holter jest wystarczający. W badaniu elektorfizjologicznym i tak będą robić mapę elektryczną serca. ps. z ciekawostek będzie w tym roku testowana nowa elektorda mini-max zaprojektowana przez prof. Sebastiana Steca. To takie 3 w jednym i jest szansa, ze ablacja stanie się jeszcze prostsza, szybsza i skuteczniejsza.

Fajnie by było jeszcze gdyby te ablacje były częściej robione bo co z tego ,że jest nowa metoda jak aby się dostać na to to trzeba nie wiedzieć czego.

Twoja odpowiedź