Maciek8

Witajcie, 4 miesięcy mecze się z nawracajacym bólem barku i różnymi bólami w klatce piersiowej. Najpierw bolał mnie wierzch klatki po lewej stronie na wierzchu przy ucisku w okolicy sutka, później środek klatki teraz prawa strona i jak by w środku. Czasem mam wrazenie tarcia na wysokości przepony. Dodam że wszystkie bóle wydają się być na wierzchu jak by klatki nie w środku. Dodatkowo dość mocno takim tepym bólem boli mnie lewy bark i okolice ramion z przodu po obydwu stronach. Pod pachą z lewej strony mam uczucie jak bym miał poduszkę ale nie zawsze i to oko z lewej strony, mam wrażenie ze coś mi w nim przeszkadza jakby gorszej widzę. Badania ok, krew crp ok, Rtg klatki w sierpniu zeszłego roku ok. Rezonans kręgosłupa szyjnego ok. Rezonans głowy z kontrastem ok. A i dretwieje mi lewa ręka aż po Palec serdeczny czasami i boli. eeg w normie. Co ja jeszcze mogę sprawdzic? ego serca i ekg w normie. lecze się na refluks i nadcisnienie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

444 IP: 212.96.228.**

Nie znam się,ale moze to jakiś ucisk w kręgosłupie.Może by pomógł jakiś doświadczony fizjoterapeuta znający sie na terapii manualnej? Ja miałam też drętwienia ,anawet silne bóle połowy glowy i fizjoterapeuta mi ,,wyciągał** głowę w górę stojąc za mna z tyłu,a ja siedziałam na krześle. Twierdził,że jak rozciągnie kręgosłup, to ew. ucisk może ustąpić.I tak sie stało.Co za ulga.A może ćwiczysz na siłowni i te bóle sa z przeciążeń?Może wystarczy odpowiednia gimnastyka i rehabilitacja?Czasem klatka boli z przodu od skoliozy w kręgosłupie piersiowym i nie ma to nic wspólnego z sercem.Krzywy kręgosłup naciska z jednej strony na żebra mocniej niz z drugiej i ból za pośrednictwem okalających klatke żeber - przenosi sie np. na mostek.A może coś ciężkiego dźwigałeś, ciągnąłeś, np. w pracy,albo zbyt obciązasz jedna połowę ciała wykonując częśto te same czynności?

Maciek8

Dziękuję za odpowiedź. Ostatnio właśnie nic nie dzwigalem. Mam siedząca pracę. Ostatnio schudłam od lata 12kg na różnych dietach bo przy wzroście 170cm ważyłam 120kg... Teraz jest 108 i walczę dalej :) trochę też od tego, że już wymyślam sobie najgorsze choroby i trochę mi się szczerze jeść odechciało. Jeszcze w dzień ojca w zeszłym roku mój ojciec zmarł na nowotwór płuc. Źle się poczuł, zawiezlismy go do szpitala 2tyg i chłopa nie ma. Tyle że palił jak smok. Ja też też palilem 9 lat ale 7 lat temu rzuciłem i 15kg od razu w górę niestety. A tak wracając tak mi ktoś mówił że piersiowy kręgosłup daje takie objawy bólowe w klatce. Wcześniej miałem neuralgie miedzyzebrowa ale mi przeszło, jak się pochylam to czuję trrrrr w kregoslupie piersiowy jak mi się wszystko rozjezdza. Najgorsze ze ten bark boli w spoczynku lub przy zwykłym chodzeniu. Nie mogę na nim torby powiesić bo od razu mnie nasuwa.

Maciek8

*schudlem :) nie wiem czemu słownik postanowił mi płeć zmienic

Twoja odpowiedź