Patrykpatryk123

Witam. Mam na imię Patryk mam 17 lat niedługo 18. Chciałbym podzielić się swoimi objawami z jakimi borykam się na codzień. Opiszę może wszystko od początku.
Dwa lata temu będąc na wakacjach nagle dostałem jakby oszolomnienia nie wiedziałem co się na około mnie dzieje, wróciłem do domu i położyłem się spać. Od tamtej pory borykałem się z problemem który męczył mnie przy chodzeniu gdy szedłem miałem uczucie jakbym miał zaraz upaść nie lubiłem miejsc gdzie jest dużo ludzi ponieważ bałem się że coś mi się stanie. Przyzwyczaiłem się do tego i jakoś te dwa lata zleciały, po wakacjach zaczęła mi się nowa szkoła i praktyki ponieważ chodzę do szkoly zawodowej, przechodziłem ogromny stres idąc na praktyki, przed praktykami coś jakby mówiło mi że mam ubrać się w np. Dresy bo jak nie to będzie źle. w niedawnym czasie zmarł mi dziadek i po tym zaczęło się to co teraz opiszę dostałem stanów lekowych bałem się że coś mi się stanie że umrę czy będąc gdzieś w ludziach że zemdleje do tego dochodziły mi bóle głowy w jednym miejscu mrowienie głowy i polika, postanowiłem zawiadomić o tym rodziców powiedzieli ze jest to na tle nerwowym ale jak to ja nie wierzyłem i nadal miałem głupie myśli że coś mi jest że mam guza mózgu itd. Wkoncu postanowiłem iść do lekarza który powiedział że mam początkowe objawy nerwicy lękowej.. Nie zbyt mnie to uspokoiło nadal męczę się z objawami aktualnie nic mi się nie chce, mam zawroty głowy przy szybkich ruchach lekki ucisk w skronaich, dziwny wzrok nie wiem jak nazwa, czasem szczypią mnie oczy czuje się jakbym był jakiś pijany jestem senny i oszołomiony czasem zaboli mnie głowa do tego nudności i słabe samopoczucie. 5 miesięcy temu miałem robione wyniki wszystko w normie Raz myśli mnie puszczają a raz myślę że znowu mam jakiegos guza mózgu.. Ktoś miał coś podobnego może mnie to uspokoi :/ dodam że za 2 miesiące mam wizytę u psychologa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Monika121215

Hej
Mam podobnie. W moim przypadku wszystko przez długotrwały stres, skoki ciśnienia szybsze bicie serca strach że coś może mi się stać ale nikt nie udzieli mi pomocy. To jest właśnie nerwica lękowa

Patrykpatryk123

A jakieś bóle głowy senność uczucie oszolomnienia?

Patrykpatryk123

A jakieś bóle głowy senność uczucie oszolomnienia?

Twoja odpowiedź