asik IP: 93.105.125.**

KIKA po cholere bierzesz leki skoro TSH masz w normie!!Zmien lekarza!Ja sie nie dziwie ze Ty sie tak czujesz po Eutyroxie z dobrym TSh, on Cie wprowadza w nadczynnosc-powoduje ze masz objawy jak przy nadczynnosci tarczycy.Zmien lekarza!!!!Ja biore Euthyrox przy niedoczynnosci i zyc bez niego nie mogę.Jak mialam takie wyniki jak ty nie brałam nic bo byly w normie i sie dobrze czułam.A jak miałam zapalenie to brałam jednoczesnie lek na niedoczynnośc i nadczynnośc i też czułam sie ok.
123 wynik 10,6(mialam taki sam ostatnio)juz swiadczy że jest niedoczynnosć!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kika IP: 91.142.207.**

Do asik
wZlasciwie to pisałam że po niedzieli sie skontaktuje z moim lekarzem ale nie mialm czasu.Doszłam tez do wniosku że własciwie to znacznie lepiej czuje sie bez nich ,a z drugiej strony jak zmienie lekarza to juz bedzie mój 3 endo.Litosci .Co jest z tymi lekarzmi.Faktycznie jak bralam euthyrox to mialam typowe objawy nadczynności i dlatego sie zniecheciłam do jego brania a z drugiej stony bralam go poł roku a tak zalecaja przy zpaleniu tarczycy ,niema potrzeby brac dłużej.Jak juz pisałam 2 ygodnie temu moje tsh wynosilo 0,989.Aon kazał mi brac dalej leki po jakiego czorta niewiem.Zastanawiam sie tylko co mu powiem jak do niego pójde z 2miesiace ale jeszcze wczesniej powtórze badania.Dzieki za porade bo cienka jestem w tym temacie.

Kika ja tez mam już 3 endo , jestem zadowolona z niego;)i mysle że przy nim już zostane.ogolnie lecze sie już 7 lat więc troszke jestem kumata w temacie.

asik a z jakiego miasta jesteś bo ja z krakowa.

Ze Szczecina

to szkoda bo myslałm że sie załapie do twojego lekarza.

kika grunt to dobrego lekarza znależź a to nie jest takie latwe...

anulka IP: 83.2.240.**

asik a u kogo sie leczysz bo ja na pilsudskiego

asik
no własnie niesjest proste ja sie juz przekonałam na własnej skórze i dalej niewiem co robic bo do tego swojego juz niebardzo mam zaufanie az sie boje isc do niego bo nowu bedzie mnie namawił na branie teo leku.
Pozatym niemiałam nawt czasu bo mam taki natłok zajec że obłed,musze jeszcze pczekac z ta wizytą,a czuje sie fatalnie ale to chyba nie od tarczycy
pozdrawiam

Anulka ja leczyłam sie na Uni a teraz prywatnie chodze do dr Kosińskiej.
KIKA ja bym jednak poszła do innego lekarza, a czmu źle sie czujesz?jakie objawy złego samopoczucia?

Ania IP: 80.54.232.**

Witam.Czy ktoś z Was ma dawkę 125(euthyrox) i jak się czujecie?choruję na niedoczynność od 12 lat i wciąż coś jest nie tak.Prosze o odpowiedz.

Do asik
oglnie ze sie czuje jestem słaba czasami apatyczna i mam problemy z koncentracją a i z pamięcią.Jak wracam z pracy to si musze połozyc na chwile bo padam z nóg zasypiam jak niemowle.Jak brałam ten euthyrox czułam sie lepiej pod wzgledem fizycznym miałam wiecej takiej siły w sobie i nie byłam taka senna ,ale moze jestem przemeczona bo mam strasznie duzo na głowie i ta pogoda ...Może jak przyjdzie wiosna to bedzie lepiej.
No i przredewszystkim znowu mi spadła morfologia jak brałam hormon było okej i krew tez ja mam taki rodzaj anemi megaloblastycznej to jest tez objawem miedzy innymi chorej terczycy. trasznie tez mam suchą skóre ale włosy okej i paznokcie tez tylko to zmeczenie.

KIKA tez oczuwam takie zmeczenie;((I zauwazyłam że jest to u mnie związane z pogodą!Ale u Ciebie przemęczenie też napewno robi swoje, musisz jak najszybciej zrobic TSH bo te Twoje objawy wskazujż na niedoczynnosc...albo to tylko z przemeczenia.
ANIA to moja dawka:) Ja mam różnie, kiedyś mialam 100, 125 a teraz 125/150!!:((zalamka ale mi lekarz powiedzial że mam tarczyce takiej wielkości jak małe dzieci i stad ta duża dawka.Ja jak juz pisałam wczesniej tez latami sie lecz09:42:47
Zdzis po operacji , w stanie krytycznym
, Euthyrox biore długo i piwem Ci że nawet jak mam dobre wyniki tsh coś jest -jak napisałas , nie tak bo czuje sie zmeczona jak KIKA..chyba że sloneczko świeci, piekna pogoda to jest lepiej.Ja w ogóle mam jakies takie lęki..stany nerwowe..

paola IP: 81.190.95.**

Cześć mam na imie Paulina o niedoczunności tarczycy dowiedziałam się rok temu.Ciągle byłam ospała i nic mi się nie chciało. W ciągu kilku miesięcy przytyłam 20kg.Dokładnie nie wiem od kiedy mam tę chorobę , ale już od dziecka w bardzo szybkim tępie przybierałam na wadzę. Wiele razy próbowałam różnych diet, ale przeważnie były one krótkotrwałe.2 lata temu postanowiłam osiągnąć cel i schudłam 30 kg. i czuje się wspaniale. Gdy dowiedziałam się o chorobie zaczęłam przyjmować leki i czuje się coraz lepiej , zaczęłam codziennie ćwiczyć i nie poddawać się tej paskudnej chorobie.

Witaj Paola:) Gratuluje wytrwałości:)tylko pozazdrościc:)Ja tez ostatnio lepiej sie czuję, oby tak dalej:)