avatar
kormoran IP: 127.0.0.**

Witam wszystkich skurczowców którzy leczą się w Łodzi. Którego kardio polecacie w przypadku arytmii serca? *Zwykłych* kardiologów już mam dosyć i chciałbym odwiedzić specjalistę najlepiej elektrofiziologa serca. Fajnie gdyby ktoś odpisał.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
ablabla

Podobno bardzo dobrym specjalistą od leczenia arytmii w Łodzi jest prof. Wranicz. Byłam u niego tylko dwa razy, ale zrobił na mnie dobre wrażenie - mam na niego namiar z polecenia innej osoby, którą skutecznie wyleczył z dodatkowych skurczy.

avatar
ablabla

Jeśli natomiast chcesz/możesz pojechać do Warszawy, to w przychodni KARDIOSYSTEM pracuje bardzo wielu lekarzy - elektrofizjologów - praktycznie wszyscy godni polecenia.

avatar
kormoran IP: 127.0.0.**

Witaj :) dzięki za odpowiedź
Widziałem dzisiaj tego Wranicza w necie i rzeczywiście wygląda na to ,że zna się na arytmiach jak mało który. Chciałbym się do niego dostać ale jeszcze nie dzwoniłem. Byłaś u niego na wizycie to jeśli mogę zapytać jaki ma cennik? holtera zakładają i się do niego idzie później na wizytę czy jak? tzn płaci się za holter + wizytę u niego na której omówi holtera czy jest tylko jedna cena? długo się czeka do niego na wizytę prywatną?
Do Warszawy mam jeszcze dalej niż do Łodzi więc raczej odpada na chwile obecną.

avatar
ablabla

Kurcze, niestety nie pamiętam ile płaciłam za wizytę :( Pewnie już sprawdziłeś, że przyjmuje w Multi-Medzie. Jeśli chodzi o holter to ja zrobiłam w innym miejscu badanie (Szpital Bonifratrów w Łodzi - 120zł - wynik po kilku dniach) i poszłam na wizytę już z wynikami.

Teraz pewnie też będę musiała nowe wyniki jakoś z nim skonsultować.

avatar
ablabla

Daj znać jeśli się zdecydujesz na wizytę u niego. Ciekawa jestem co powie.

A co Ci dolega jeśli mogę wiedzieć? Dużo masz dodatkowych skurczy?

avatar
kormoran IP: 127.0.0.**

Niestety mam komorowe skurcze. Czy wiele? zależy od dnia. Zdarza się ,że jest ich naprawde niewiele ale bywają dni i noce z ciągłymi jazdami. Na pierwszym holterze miałem złapane 16 tys. i to w każdej najgorszej konfiguracji ;-/ poskładane w pary trójki częstoskurcze , salwy a nawet zjawiska R/T... niestety kardiolog do którego chodziłem do tej pory nie traktuje tego wyniku poważnie a inne holtery robiuone u niego wypadały dużo lepiej. Pary jednak również na tych były złapane w środku nocy a były to spokojne dni więc jestem pewien ,że mam groźną arytmię która oczywiście nie zawsze da się złapać. Na ciągłe powtarzanie holtera nie mam kasy aby to wyłapać i tak naprawdę to zamiast na serce to leczę się na głowę ;-/ bo na leczenie serca w tym kraju mnie nie stać. Psychologa mam za darmo więc staram się pogodzić ze swoim nędznym losem... liczę ,że kiedyś uda mi się jakoś załapać na ablację albo na jakiegoś lekarza który podejdzie na poważnie do mojej arytmii. Może i za bardzo narzekam ale widząc taki wynik jaki mam ciężko chyba komukolwiek było by z tym żyć normalnie i się uśmiechać. Postaram się dostać do jakiegoś elektrofizjologa.

avatar
ablabla

Doskonale Cie rozumiem- mam kilka różnych schorzeń i niestety wiekszość lekarzy je bagatelizuje. W dzieciństwie miałam utraty przytomności po wysiłku i też nikt nie chciał tego leczyć, a teraz czuje się podobnie i jestem pewna, że przyczyna jest kardiologiczna.

Spróbuj z tym Wraniczem, wydawał się sensowny. A dodatkowo staraj się myśleć pozytywnie chociaż wiem, że to trudne. Niemniej głęboko wierze, że wszystko jest po coś (nawet jeśli poki co nie wiemy po co)... a pozytywne myślenie pomoże i przyciągnie rozwiązanie naszych problemów :)

Twoja odpowiedź