kormoran IP: 127.0.0.**

Witam wszystkich skurczowców którzy leczą się w Łodzi. Którego kardio polecacie w przypadku arytmii serca? *Zwykłych* kardiologów już mam dosyć i chciałbym odwiedzić specjalistę najlepiej elektrofiziologa serca. Fajnie gdyby ktoś odpisał.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ablabla

Podobno bardzo dobrym specjalistą od leczenia arytmii w Łodzi jest prof. Wranicz. Byłam u niego tylko dwa razy, ale zrobił na mnie dobre wrażenie - mam na niego namiar z polecenia innej osoby, którą skutecznie wyleczył z dodatkowych skurczy.

ablabla

Jeśli natomiast chcesz/możesz pojechać do Warszawy, to w przychodni KARDIOSYSTEM pracuje bardzo wielu lekarzy - elektrofizjologów - praktycznie wszyscy godni polecenia.

Witaj :) dzięki za odpowiedź
Widziałem dzisiaj tego Wranicza w necie i rzeczywiście wygląda na to ,że zna się na arytmiach jak mało który. Chciałbym się do niego dostać ale jeszcze nie dzwoniłem. Byłaś u niego na wizycie to jeśli mogę zapytać jaki ma cennik? holtera zakładają i się do niego idzie później na wizytę czy jak? tzn płaci się za holter + wizytę u niego na której omówi holtera czy jest tylko jedna cena? długo się czeka do niego na wizytę prywatną?
Do Warszawy mam jeszcze dalej niż do Łodzi więc raczej odpada na chwile obecną.

ablabla

Kurcze, niestety nie pamiętam ile płaciłam za wizytę :( Pewnie już sprawdziłeś, że przyjmuje w Multi-Medzie. Jeśli chodzi o holter to ja zrobiłam w innym miejscu badanie (Szpital Bonifratrów w Łodzi - 120zł - wynik po kilku dniach) i poszłam na wizytę już z wynikami.

Teraz pewnie też będę musiała nowe wyniki jakoś z nim skonsultować.

ablabla

Daj znać jeśli się zdecydujesz na wizytę u niego. Ciekawa jestem co powie.

A co Ci dolega jeśli mogę wiedzieć? Dużo masz dodatkowych skurczy?

Niestety mam komorowe skurcze. Czy wiele? zależy od dnia. Zdarza się ,że jest ich naprawde niewiele ale bywają dni i noce z ciągłymi jazdami. Na pierwszym holterze miałem złapane 16 tys. i to w każdej najgorszej konfiguracji ;-/ poskładane w pary trójki częstoskurcze , salwy a nawet zjawiska R/T... niestety kardiolog do którego chodziłem do tej pory nie traktuje tego wyniku poważnie a inne holtery robiuone u niego wypadały dużo lepiej. Pary jednak również na tych były złapane w środku nocy a były to spokojne dni więc jestem pewien ,że mam groźną arytmię która oczywiście nie zawsze da się złapać. Na ciągłe powtarzanie holtera nie mam kasy aby to wyłapać i tak naprawdę to zamiast na serce to leczę się na głowę ;-/ bo na leczenie serca w tym kraju mnie nie stać. Psychologa mam za darmo więc staram się pogodzić ze swoim nędznym losem... liczę ,że kiedyś uda mi się jakoś załapać na ablację albo na jakiegoś lekarza który podejdzie na poważnie do mojej arytmii. Może i za bardzo narzekam ale widząc taki wynik jaki mam ciężko chyba komukolwiek było by z tym żyć normalnie i się uśmiechać. Postaram się dostać do jakiegoś elektrofizjologa.

ablabla

Doskonale Cie rozumiem- mam kilka różnych schorzeń i niestety wiekszość lekarzy je bagatelizuje. W dzieciństwie miałam utraty przytomności po wysiłku i też nikt nie chciał tego leczyć, a teraz czuje się podobnie i jestem pewna, że przyczyna jest kardiologiczna.

Spróbuj z tym Wraniczem, wydawał się sensowny. A dodatkowo staraj się myśleć pozytywnie chociaż wiem, że to trudne. Niemniej głęboko wierze, że wszystko jest po coś (nawet jeśli poki co nie wiemy po co)... a pozytywne myślenie pomoże i przyciągnie rozwiązanie naszych problemów :)

kormoran IP: 46.170.30.**

AblaAbla byłem niedawno u tego Wranicza i tak średnio jestem zadowolony z tej wizyty ;-/ no bo taka gadka ,że on nie wie co mi jest bo z tych holterów które miałem nie wynika nic poważnego to mało mnie przekonuje. Tym bardziej zalecenia abym sobie zrobił holtera i ekg w czasie tych najgorszych ataków arytmii HAHAHA... tłumaczyłem ,ze u mnie na wsi nie ma możliwości aby ktoś mi założył holtera w tym samym dniu kiedy chcę nic nie pomogło... jak mu przyniosę wyniki na papierkach to wtedy się mną zajmie heh. Naprawdę bardzo to pomocne dla mnie jakbym nie wiedział ,że gooowno trzeba złapać bo to co czujemy dla doktorków się nie liczy. To zresztą kolejny kardio który nie traktuje poważnie mojego holtera zrobionego u rodzinnego a którego wynik jest bardzo zły. Kiedy udało się złapać holter w złym dniu to nic z tego nie mam za wyjątkiem dodatkowego nerwa i 100zł mniej w portfelu ;-/ ogólnie facet miły i rozgarnięty ale niestety mi nie pomógł. Kolejne 170zł w plecy bez rezultatu.

Twoja odpowiedź