karolawsd

Witam, od dłuższego czasu w czasie spoczynku szybciej mi bije serce. Przy tym odczuwam ugniatanie pod mostkiem , koło żołądka. rowniez w klatce piersiowej czuje niepokoj, obawe o zycie. lecze sie od 2 lat na niedoczynnosc tarczycy. karmie piersia. morfologia , potas, magnez, sod ok. na ekg wyszedł mi szybszy puls. lekarz tylko stwierdził ze moge sie gorzej czuc przez karmienie piersia. choc w to watpie. miałam taki atak około 5 lat, bardzo wysokie cisnienie i puls 160 . wtedy udałam sie na pogotowie, zostawili na obserwacji ekg badania krwi przeswietlenie kardiolog powiedziała ze nie widzi nic z jej dziedziny. echa nigdy nie miałam robionego. dodam również , ze wtedy miałam ucisk w tym samym miejscu. jestem osoba która się denerwuje , martwi itd. może to być nerwica. ale ciągle sie obawiam ze cos sie stanie. Przeczytałam na ulotce eythyrox ze moga byc takie obawy jak szybki puls itd , po rozmowie z moja pani dr powiedziała ze kazdy moze zle sie czuc. wyniki tsh w normie mam teraz i biore dawke 4 dni 50 i 3 dni 75. mój puls w czasie spoczynku wynosi 80 minimum , gdy juz czuje szybszy wynosi 100 i wiecej.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

karolawsd

Mam 26 lat. Zapomnialam napisac Ze czesto mi sir odbija.

Twoja odpowiedź