avatar
PaulinaPPP

Nazywam się Paulina, jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Przygotowuję pracę magisterską na temat oceny skuteczności II etapu szpitalnej rehabilitacji kardiologicznej pacjentów po operacji pomostowania naczyń wieńcowych z zawałem mięśnia sercowego przy współistniejącej cukrzycy typu 2 w aspekcie powrotu do czynnego życia społecznego.

Zwracam się z ogromną prośbą do osób, które przeszły zabieg pomostowania naczyń wieńcowych z cukrzycą 2 typu o wypełnienie ankiety w dołączonym linku. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Udzielone odpowiedzi posłużą wyłącznie do stworzenia pracy magisterskiej.

Z góry dziękuję za szczere i rzetelne odpowiedzi,
będzie to nieoceniona pomoc w prowadzonych przeze mnie badaniach

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7Y2paGve9XfqIy8EFr-xJQ290NMY-DTuT-xPnop7Trt6SZQ/viewform?usp=sf_link

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
globmistrz2 IP: 127.0.0.**

ANALIZA STATYSTYCZNA - SPSS, STATISTICA, RSTUDIO, EXCEL - ANKIETY, BADANIA

Oferuję pomoc w analizie statystycznej wyników badań (ankietowych, kwestionariuszowych) do prac magisterskich, licencjackich, prezentacji graficznej, weryfikacji hipotez.

Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 12 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

Zapraszam

gg 4593140 / globmistrz@interia.pl
http://analiza-statystyczna.prv.pl/

Twoja odpowiedź