lucyfer IP: 127.0.0.**

Witam, lekarz ogólny po wywiadzie na konsultacji u niego w gabinecie stwierdził, że po opisanych prze zemnie objawach mam nerwicę serca. Poszedłem z problemami z żołądkiem z trawieniem i wyszło, że za wszystko odpowiadają nerwy, za sprawą nerwicy, nerwicy serca. Mam nadciśnienie tętnicze, biorę tabletki i działają, ale w moim przypadku, każda nawet lekka sytuacja, w której są lekkie nerwy, u mnie to działa tak, że serce zaczyna walić coraz bardziej jak szalone, głowa, twarz robi się gorąca, i pojawia się pot na czole, dosłownie leje się z czoła pot. Trwa to wszystko do 2 min, aż przestaję się od środka *topić* z gorąca, i *schładzam się* i jest ok.
Nie potrafię sobie z tymi momentami poradzić, każdy się lekko denerwuje, a u mnie to się w taki sposób uwalnia. Czy ktoś z Was ma podobny przypadek? Jeśli tak to jak sobie z tym radzi? Wiem, że każdy działa indywidualnie, ale chciałbym wiedzieć co mógłbym sam spróbować, przed wizytą u Kardiologa, oraz Psychoterapeuty - wizyty mam już umówione,.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Twoja odpowiedź