ola654

Witam od tygodnia mam zatkane zatoki, od wczoraj leci z nosa żółta wydzielina z krwia, dodam ze mam zatkane ucho i szumy, ropieje mi oko i boli, czuje sie fatalnie. Od czego to moze byc?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

444 IP: 127.0.0.**

Natychmiast do laryngologa.Nieleczone zatoki i przeszło na ucho i oko. Szybko do lekarza musisz iść.

444 IP: 127.0.0.**

Nie wiem czy to ci pomoże,ale można na zatoki zrobic taka inhalację: ze cztery łyżki rumianku zagotować w dwulitrowym garnku,przykryć,by sie zaparzyło.Wstawić garnek do zleewu,nasypać łyżke sody oczyszczoneji nad garnkiem oddychać normalnie,nie głęboko.Przykryć głowę wielkim ręcnzikiem niczym parasolem.Wdech ustami,a wydech nosem.Może się odetka.I tak z 10 minut.Potem twarz wytrzeć,Przebywac w cieple w jednakowej temperaturze.Oczy też możesz przemyć samym rumiankiem,jak nie masz kropli.,nie wychodzić bez czapkinałożonej na czoło.W ogóle w czasie leczenia zatok nie można wychodzić na dwór.Nie wiem czy to pomoże,bo jak zatoki zapchane,to może sie nie udać.Dziś niedziela,jak mieszkasz blisko szpitala,to na dyżur na laryngologię.Najlepiej zadzwoń na pogotowie i tam ci powiedzą, gdzie możesz iść z zapaleniem zatok.

Twoja odpowiedź