Alan Czernikowski IP: 127.0.0.**

Od pewnego czasu czuje sie bardzo zle jak bym byl odurzony pijany lub jak bym mial mdlac(co nigdy sie nie zdarzylo jeszcze) zaczelo sie od tego ze gralem w komputer do pozna w nocy i w pewnym momencie poczulem sie zle polozylem sie na lozko i juz usypialem az w pewnym momencia poczulem ucisk w klatce piersiowej po lewej stronie tak NAD piersia zaraz pozniej w lewej rece az po 3 palce wystraszylem sie bo zrobilo mi sie dziwnie wstalem pobieglem obudzic moja mame nie moglem sie wyslowic i bardzo slabo mi bylo trwalo to z 30 min po wszystkim bylem wyczerpany zmeczony i poszedlem spac, na drugi dzien bylo okey poszedlem normalnie do pracy normalnie bylo az do momentu gdzy poklucilem sie z dziewczyna nagle bardzo zdenerwowany polozylem sie i znow stalo sie to co pisalem wyzej, zadzwonilem po mame i ona miala mnie zawiesc do szpitala ale po drodze spotkalismy karetke ktora zobila mi badania na cukrzyce i EKG serca az 2 razy powiedzieli ze serce mam okey moze to byc na tle nerwowym lub nerwica i dostalem skierowanie do mojego lekarza, chcialbym podkreslic ze mieszkam w Anglii, zrobilem badania krwi i kolejne EKG i nic nie wykryli powiedzieli mi ze to moze byc na tle nerwowym i ze niby mam zapalenie zebra czy stawu, po wizycie bylo dobrze przez tydzien, az do wczoraj chcialem zobaczyc czy to faktycznie cos z rekami zaczelem cwiczyc ciezarkami wszystko okey az do wieczora znow to samo co pisalem wyzej tylko ze mialem tak az 7 razy. lekarz nie chce mi ani stwierdzis nic ani wypisac dokumentu ze jestem chory i pracowac nie moje, jestem po prostu skonczony nie moge nawet wyjsc na zakupy bo po chwili robi mi sie dziwnie slabo.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Julia1991

To może być faktycznie nerwica ale początkowe objawy. Czy w te dni zanim dopadają cię osłabienia, bóle itd. jesteś podminowany, wkurzony, zdenerwowany, zły, stresujesz się itp?

Twoja odpowiedź