avatar
damian9621 IP: 159.205.135.**

Witam,
mam 21 lat i od jakiegoś miesiąca zauważyłem, że mam szybszy puls niż miałem kiedyś. Jeszcze miesiąc temu miałem 60-70 uderzeń na minute, a aktualnie 80-95 uderzeń na minute. Dwa miesiące temu miałem robione ekg i usg serca i lekarz stwierdził, że wszystko jest w porządku. Czy jest możliwe aby w tak krótkim czasie stało się coś niedobrego z moim sercem?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
Julia1991

Skoro badania nic nie wykazują to całkiem możliwe że to nerwy. Zrób sobie podstawowe badania morfologię OB itt.. ja sobie jeszcze czekam za swoimi wynikami. Dolega ci jeszcze coś prócz słabszego pulsu? Żyje z 80/60 choć wielu ludzi twierdzi że tak się nie da.

avatar
Adrian3 IP: 127.0.0.**

Kupowaliśmy do klubu sportowego jakiś czas temu pulsooksymetr DUO Control – precyzyjny, szybki, długo baterie trzymają bo to jest 20 godzin samej pracy a taki pomiar zajmuje sekundy.

avatar
immm IP: 127.0.0.**

Przyjazny w obsłudze jest pulskoksymetr Duo control, mamy go w placówce parę dni i pierwsze wrażenie wychodzi in plus – szybki dokładny nieinwazyjny.

avatar
taraf IP: 127.0.0.**

Mam Duo Control to jest nic innego jak pulsooksymetr, zmierzy natlenienie krwi i tak samo tętno przy okazji stąd to – duo w nazwie

Twoja odpowiedź