avatar
Guma

Witam
Mam ogromny problem. Od 10 dni nie umie się ogarnąć. Mam silne uczucie lęku słabo mi trzęsie mi się wszystko mdli mnie nie umie jeść. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Mam wrażenie że coś mi dolega szukam w necie objawów. Już trzeci raz jestem w takim stanie a zaczęło się w zeszłym roku jak miałam podejrzenie o nowotwór złośliwy myślałam że umrę. Teraz już trzeci raz tak się czuję.nie rozumie tego co się ze mną dzieje. Nie potrafię nad tym zapanować. Jestem na bellergocie i od wczoraj jest lekka poprawa przespałam pierwsza noc od 10 dni. Poradzcie mi proszę co mam robić żeby zapanować nad sobą 😢

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
Julia1991

Znajdź źródło strachu. Prawdopodobnie wydarzy/ło się coś w twoim życiu co wywoła/ło twój lęk.

avatar
elkakot IP: 81.190.137.**

Witam Cię serdecznie. Ja mam podobnie w czerwcu tego roku prawdopodobnie z przemęczenia skoczyło mi cisnienie 190/100 doktor rodzinna dobrała leki i było wszystko OK lipiec ,sierpień wyjechałam na wieś zapomniałam o cisnieniu i lękach leki brałam. Wrzesien wróciłam do miasta i znów się zaczęło ,tylko tym razem z silniejszymi lękami nie wiadomo z czego , bóle serca myślałam ,ze mam je chore , ale wszelkie badania to wykluczyły .strach, brak apetytu i Wizyty na pogotowiu ciśnienie znów 190/100, ból serca i strach . wczoraj było dobrze rano leki i na uspokojenie Hydroxyzinum dzis nasłuchiwanie czy nie nadchodzi strach /ból serca/ Doktor mówi spokojnie Pani się wyciszy ,ale jak to zrobić jak to jest nie zależne ode mnie .

avatar
Julia1991

Ja unikam stresujących sytuacji jak tylko się da. Ktoś np kłóci się z kimś z reguły o kasę to uciekam do swojego pokoju albo ulatniam się z domu. Kłótnia mnie nie dotyczy więc wolę przed nią uciekać żeby nie mnie nerwy nie brały. Po awanturach głowa mi pęka przez dobre 6 godzin. Z innymi dolegliwościami które dostaję przez nerwy daje sobie radę.

avatar
Guma

Poszłam do psychoterapeutki i powiedziała mi że mam depresję i to wywołuje stany lękowe. Kazała mi iść do psychiatry żeby mi przepisał leki antydepresyjne. Bardzo się boję takich leków. Ale idę mimo że teraz w miare dobrze się czuję bo boję się że to się wróci.

Twoja odpowiedź