Guma

Witam
Mam ogromny problem. Od 10 dni nie umie się ogarnąć. Mam silne uczucie lęku słabo mi trzęsie mi się wszystko mdli mnie nie umie jeść. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Mam wrażenie że coś mi dolega szukam w necie objawów. Już trzeci raz jestem w takim stanie a zaczęło się w zeszłym roku jak miałam podejrzenie o nowotwór złośliwy myślałam że umrę. Teraz już trzeci raz tak się czuję.nie rozumie tego co się ze mną dzieje. Nie potrafię nad tym zapanować. Jestem na bellergocie i od wczoraj jest lekka poprawa przespałam pierwsza noc od 10 dni. Poradzcie mi proszę co mam robić żeby zapanować nad sobą 😢

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Julia1991

Znajdź źródło strachu. Prawdopodobnie wydarzy/ło się coś w twoim życiu co wywoła/ło twój lęk.

elkakot IP: 81.190.137.**

Witam Cię serdecznie. Ja mam podobnie w czerwcu tego roku prawdopodobnie z przemęczenia skoczyło mi cisnienie 190/100 doktor rodzinna dobrała leki i było wszystko OK lipiec ,sierpień wyjechałam na wieś zapomniałam o cisnieniu i lękach leki brałam. Wrzesien wróciłam do miasta i znów się zaczęło ,tylko tym razem z silniejszymi lękami nie wiadomo z czego , bóle serca myślałam ,ze mam je chore , ale wszelkie badania to wykluczyły .strach, brak apetytu i Wizyty na pogotowiu ciśnienie znów 190/100, ból serca i strach . wczoraj było dobrze rano leki i na uspokojenie Hydroxyzinum dzis nasłuchiwanie czy nie nadchodzi strach /ból serca/ Doktor mówi spokojnie Pani się wyciszy ,ale jak to zrobić jak to jest nie zależne ode mnie .

Julia1991

Ja unikam stresujących sytuacji jak tylko się da. Ktoś np kłóci się z kimś z reguły o kasę to uciekam do swojego pokoju albo ulatniam się z domu. Kłótnia mnie nie dotyczy więc wolę przed nią uciekać żeby nie mnie nerwy nie brały. Po awanturach głowa mi pęka przez dobre 6 godzin. Z innymi dolegliwościami które dostaję przez nerwy daje sobie radę.

Guma

Poszłam do psychoterapeutki i powiedziała mi że mam depresję i to wywołuje stany lękowe. Kazała mi iść do psychiatry żeby mi przepisał leki antydepresyjne. Bardzo się boję takich leków. Ale idę mimo że teraz w miare dobrze się czuję bo boję się że to się wróci.

Twoja odpowiedź