avatar
Julia1991

Rok temu przekłułam sobie pempek w salonie kosmetycznym. Telefonicznie umówiłam się na wizytę i Pani kosmetyczka zapewniała mnie, że zrobi to ze znieczuleniem. Nie miałam bladego pojęcia jak przebiega taki zabieg więc pewnym krokiem weszłam, położyłam się na łóżku i.. bolało jak jasny gwint! Założyła mi kolczyk jak się później okazało bez znieczulenia bo stwierdziła, że nie jest potrzebne. Po jakichś 20 minutach poczułam napływ gorąca mimo, że stałam już na chodniku. Oblał mnie pot i zapiszczało mi w uszach. Dalej nie pamiętam bo urwał mi się film. Ze słyszenia wiem, że ludzie cierpią na takie coś ale do tej pory nie wiem co to. Widok mojej krwi mnie nie rusza, pocięte ręce też nie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
Wet91 IP: 188.146.98.**

Takie sytuacje mogą się zdarzać po zabiegach (utrata krwi itd), szczególnie u osób podatnych na omdlenia. Najlepiej po takim wydarzeniu udać sie do specjalisty. Np w Łodzi jest świetny kardiolog, którego mógłbym polecić ;)

avatar
Julia1991

Omdleń nie miewam nawet wtedy kiedy kot mnie podrapie. Mogę się porządnie walnąć o szafkę i też nie tracę przytomności. Musi coś cholernie boleć a po 20 minutach urywa mi się film.

avatar
Julia1991

Zawroty głowy owszem miewam ale tylko wtedy kiedy nagle zerwę się z łóżka. Jak długo stoję też.

avatar
Wet91

A byłaś już z tym u lekarza?:)

avatar
Julia1991

Nie. Jakoś nie mam potrzeby.

avatar
Wet91

Chyba jednak masz skoro, szukasz odpowiedzi w necie :D

avatar
Julia1991

He he. Informacja na ten temat może się kiedyś przydać, bo wiesz.. w życiu różnie bywa.

avatar
Julia1991

Żeby tak szło się pozbyć pisków i szumów z uszu które towarzyszą mi 24/h była bym bardziej happy. Czy nadmierny hałas mógł je spowodować?

avatar
PawelPik IP: 31.183.198.**

Oczywiście, że mógł. Z nimi to jest ciężko, czasem zostają na całe życie. Ale to jak zwykle zależy od lekarza, na pewno da się zminimalizować :) A jak samopoczucie?

avatar
Wet91

Sorry, że tak późno ale miałem problemy z dostępem do netu :)

avatar
Julia1991

2/9 a ty z czym się zmagasz?

avatar
Julia1991

W wolnym czasie to prawie na samym dole jest coś takiego jak najnowsze odpowiedzi w wątkach i najnowsze wątki bez odpowiedzi. Być może znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania albo sam komuś pomożesz. Pomoc przez litery nic nie kosztuje.

avatar
Julia1991

Znaczy się na prawie samym dole strony forum kardiolo :)

Twoja odpowiedź