MEGS IP: 79.189.242.**

Witam,
Wizytę mam dopiero za miesiąc. Samopoczucie ostatnio kiepskie, dość często mam uczucie kołatania serca.
Wczoraj robiłam EKG pielęgniarka nic nie skomentowała, więc rozumiem, ze jest ok?
Może ktoś się na tym zna? Nie wiem jak wkleić wyniki :(.
Będę wdzięczna za jakąś odpowiedź.
pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

444 IP: 212.96.228.**

Jeszcze sobie zrób bad. krwi na tarczycę:TSH,ft4,ft3 i na cholesterol,poziom elektrolitów.Warto sprawdzić czy tarczyca OK, bo może dawać taki objaw,ze serce kołacze czasem,brak siły fizycznej i jakiś dziwny niepokój bez powodu.Warto to sprawdzić.A i lekarz będzie miał więcej przesłanek do właściwej OCENY sytuacji.Wyniki pokazać lekarzowi.Póście z samym tylko EKG to raczej za mało. Tymczasem zanim będzie wizyta zamiast herbaty pij zaparzony owoc głogu i kawiat głogu. Dobrze robi na serce.I można jeszcze na czczo pic wodę z miodem rzepakowym i z sokiem z cytryny.Wieczorem łyżeczkę miodu zalać zimną wodą,niech stoi do rana,a rano wycissnąć sok,zamieszać i wypić.To tylee co mo zna zrobić samemu i maszerować na świeżym powietrzu.Codziennie.

Kwiat głogu

Z ziołowych kropli na wzmocnienie serca to krople cardiol z herbapolu.PPPppppproszę w necie ulotke tych kropli przeczytać.

Twoja odpowiedź