michalpiekarski

Jaki jest prawidlowy puls serca...bo ja sobie mierzylem i caly czas rosnie w chwili obecnej mam 96 a dwa tyg temu 93..zresta cisnienie tez nie najlepiej bo przewaznie ok 100/50 a wczoraj nawet 93/48 czy mam problem?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

sercowa

Witaj
Dobrze żebyś trafił do lekarza rodzinnego i przy okazji weź ze sobą swój aparat do mierzenia ciśnienia .Będziesz miał okazję porozmawiać z lekarzem i porównać pomiary z ciśnieniomierzem u lekarza.

michalpiekarski

Zapomnialem powiedziec ze mam jeszcze klocia na srodku klatki piersiowej z przewaga prawej strony.sa one czesto i krodkie.ma to jakis zawiazek?

elzbieta552

Kłucia możesz mieć na tle nerwowym , stres , złe nawyki źywieniowe , mała podaż płynów , siedzący tryb źycia ma wpływ na nasze ogólnie samopoczucie i stan naszego zdrowa .

Jeżeli mało pijesz wody a jesz produkty zagęszczające krew to możesz tak się czuć i mieć niskie ciśnienie .

Ja też miałam niskie ciśnienia , więc zaczęłam pić kawę , tylko rano po śniadaniu z 2 płaskich łyżeczek i dobrze to na mnie wpływa .

Wybierz się do swojego lekarza rodzinnego i opowiedz o swoich problemach , skieruje Ciebie na badania , tak to trudno stwierdzić co Ci jest .

Arekjut IP: 127.0.0.**

Dobrze mierzy pulsooksymetr DUO Control, jest na wyświetlaczu info o stanie baterii co bardzo się przydaje.

verss IP: 127.0.0.**

Wzięłam ostatnio zamówiłam nam do domu pulsooksymetr Duo control i już mężowi wyszło że ma wyjątkowo niskie natlenienie krwi...także badanie się przydało.

Twoja odpowiedź