Patrycja96

Witam, mam 19 lat uczęszczam do 4 klasy technikum w wieku 17 lat wykryto u mnie Anomalie Ebsteina. Chciałabym porozmawiać z osobami z tą wadą serca tzn dowiedzieć się jak Wasze życie wygląda, czy potraficie normalnie funkcjonować i jak to się przekłada np na pracę szkołe itp. Ponieważ ja mniewam dni kiedy robi mi się słabo i nie ma na nic siły. Fajnie by było także porozmawiać z jakąś Panią , która urodziła dziecko mając Ebsteina bo podobno ciąża bardzo obciąża i powiedziano mi że niewiadomo czy wgl powinnam mieć dziecko a nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Z góry dziekuję i pozdrawiam. :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kajetan z warszawy IP: 188.146.10.**

Http://www.sercedziecka.org.pl/akademia/wady-serca/wady-serca/835-zeb-zespol-ebsteina.html

wejdź pod ten link, i na forum tej fundacji, znajdziesz osoby chore/wyleczone, ich rodziny, namiary na lekarzy, porady, warto!

Patrycja96

Dziękuję bardzo za pomoc, pozdrawiam

pawlus1232

Patrycja napisałem ci długi tekst ale go niema wkurza mnie to jeśli tu wejdziesz to daj znać będe częściej tu zaglądać obiecuje

Iza 29 IP: 88.106.205.**

Czesc.ja wlasnie dowiedzialam sie ze mam anomalie Ebsteina.mam 29 lat.urodzilam dwujke dzieci I wszystko bylo ok.mlodsza corka ma 3 latka a u mnie dopiero wykryto ta wade

Twoja odpowiedź