avatar
MarzenaZubik

Witam. Otwieram małą przychodnię i widzę, że wszyscy chwalą firmę Kredos https://kredos.pl/aparaty-ekg. Czy ktoś z was może powiedzieć coś więcej o sprzęcie? Czy faktycznie jest tak dobry jak polecają ludzie czy to zwykła reklama? Widziałam już wiele opinii, ale nie zaszkodzi dowiedzieć się czegoś więcej.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
Izabella22 IP: 85.221.192.**

Tak się składa, że jakiś czas temu szukałam sklepu medycznego, który za jakieś normalne stawki może zaoferować sprzęt EKG. I tak trafiłam do Kredos. Rzeczywiście mają bardzo fajną ofertę za rozsądne kwoty. Osobiście zdecydowałam się na zakup tego modelu https://kredos.pl/aparat-ekg-aspel-ascard-gold3-specyfikacja Ktoś może próbował jeszcze jakieś inne?

avatar
brzez IP: 79.173.39.**

Najważniejsze z Naszego punktu widzenia jest to, że kupuje się bezpośrednio u dystrybutora, którym jest właśnie Kredos. Dystrybutor zapewni lepszą cenę i wsparcie, niż jakakolwiek hurtownia. Wiadomo, że każdy w łańcuszku jakąś prowizję doliczy do ceny końcowej.
Oferta w sklepie https://kredos.pl/aparaty-ekg jest na tyle szeroka, że każdy coś dla siebie znajdzie. Od wersji tanich, podłączanych do komputera (bardzo fajne rozwiązanie, bo przecież obecnie komputer to podstawowe narzędzie pracy) po wysoce wyspecjalizowane rozwiązania, jak np. model Aspel AsCARD Gold3.

avatar
Magda006

Właśnie szukam informacji o tym dystrybutorze aparatów EKG. Od jakiegoś czasu przymierzamy się do zakupu modelu https://kredos.pl/aparaty-ekg/aparat-ekg-aspel-ascard-grey7-specyfikacja - głównie ze względu na prostotę obsługi i niewielkie rozmiary. Wiecie może jak wygląda ewentualny serwis takiego sprzętu? Czy kredos.pl go zapewnia?

avatar
BRZEZ IP: 79.173.39.**

Skoro jest to dystrybutor i udziela gwarancji na sprzęt, który sprzedaje, to musi zapewnić wsparcie techniczne.
Model AsCard Grey 7 v.07.202 którym się interesujesz, wygląda bardzo fajnie ale jest już nowsza wersja tego urządzenia. Mówię o AsCard Grey 7 v.07.303. Też fajne rozwiązanie. A jeżeli zależy Ci na cenie to zobacz model AsCARD CORAL, który wymaga do badania normalnego komputera (którego i tak w gabinecie nie może zabraknąć).

avatar
justyna1994 IP: 5.172.234.**

Witam . Ja jak zakładałam swój gabinet pilnie szukałam sklepu medycznego, który oferuje korzystne ceny sprzętu . Który za tanią ceną oferuję profesjonalne urządzenia do mojej poradni kariologicznej .
oto strona dzięki której mogłam spełnić swoje marzenia https://kredos.pl/holtery

avatar
Mariola79 IP: 127.0.0.**

Fajna obsługa, realizacja zamowienia na prawdę bardzo sprawnie wyszła wobec płatnoci no i za co muszę pochwalić to świetny kontakt z p. Zbyszkiem, super człowiek!

avatar
StefanK IP: 127.0.0.**

Doradztwo w zakresie produktów medycznych bez zastrzeżeń. Realizacja zamówienia błyskawiczna. Jakość sprzętu? Wizualnie bardzo dobra, natomiast wydajność i wytrzymałość ocenimy w przyszłości

Twoja odpowiedź