Administrator

Szanowni Państwo,

Wątek ten ma na celu być miejscem kontaktu pomiędzy użytkownikami a administracją. Będą tutaj zamieszczane informacje np. o planowanych przerwach w działaniu, zmianach na forum. I mam nadzieję także informacje od Państwa, tj. uwagi, sugestie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ola IP: 83.30.243.**

Witam Administratora.

Nie znam sie an sprawach technicznych, ale może ten wątek można umieścić zawsze ponad innymi wątkami, w wyróznionym pasku dla czytelności.

Pozdrawiam

Administrator

W tej chwili wyróżnienie jest przez inną ikonkę przy temacie.
Link do regulaminu znajduje się w menu, na dole - mam nadzieję, że będzie dostrzegalny.
W momencie pojawienia się informacji dla użytkowników będzie ona tutaj zamieszczona, także temat zostanie *podbity* - mam nadzieję, że informacja dotrze.
Oczywiście szybciej by się użytkownicy zapoznawali z tym wątkiem gdyby był na stałe na samej górze, ale niech w tej chwili zostanie tak jak jest, wyjdzie *w praniu*.

_Kasia_ IP: 82.160.79.**

witam. chcialam powiedziec ze na tym forum jestem juz od jakiegos czasu i bardzo mi pomoga. kochani forumowicze zawsze chetnie pomoga. jak widac ciagle nas przybywa... ale patrzac na forum jest straszny balagan. caly czas powtarzaja sie te same tematy itp trudno sie w tym polapac... nie szlo by cos z tym zrobic?

Administrator

Dziękuję za wiadomość. Faktycznie jest sporo tematów o tym samym. Dlatego właśnie zostanie wprowadzona (na początku września) tematyczna segregacja tematów, w jednym miejscy będą zebrane wątki np. o nerwicy, ablacji, szybkim tętnie, itp. oraz kilka pomniejszych udogodnień.
Mam nadzieję, że nowy użytkownik mając je w jednym miejscu zapozna się z większą ilością wątków zanim założy swój o tym samym.
Zapewne wyjściem byłaby też *twarda administracyjna ręka* blokująca i usuwająca powtarzające się tematy, ale trudno jest to robić, ze względu na tematykę (czasami komuś pomaga *samo pogadanie*) oraz choćby to, że często są to bardzo długie wypowiedzi, dokładnie opisujące sytuację, których napisanie zajęło komuś sporo czasu.
Mam nadzieję, że bez tego się obejdzie, użytkowników proszę o dokładne czytanie wątków na interesujący temat, na większość najpopularniejszych zostało już udzielonych wiele odpowiedzi.

dreamsbrain IP: 83.17.133.**

Do tej pory np. nie odpowiedziano mi na pytanie.
Musiałem skorzystać z innego forum.
Pozdrawiam.

Administrator

Niestety, to tylko forum. Jednak zapewniam, że jest tutaj wiele osób, które jeżeli będą znały odpowiedź na dane pytanie to bardzo szybko ją udzielą.

EWKA IP: 83.6.162.**

Witam Admina ! popieram to co napisała Kasia ! I czekam na wrześniowe zmiany !Bardzo sie cieszę ,że istnieje to forum
bo mogę pogadać z innymi ludżmi , którzy mają podobne dolegliwości - a nawet zaprzyjaznić się !Wiem ,że zapewne
zdarza się wiele wypowiedzi zbyt osobistych , ale uważam ,że to jeszcze bardziej sprzyja poprawie zdrowia - a jesli nie zdrowia to napewno samopoczucia !Żałuję ,że tak póżno tu trafiłam , bo byłabym zdrowsza duzo wcześniej !
POZDRAWIAM

Administrator

Dziękuję za wiadomość.

Oraz informuję, że został założony osobny wątek na różnego rodzaju linki do for czy stron o tematyce kardiologicznej. Proszę tam zamieszczać linki reklamowe, nie wklejać ich w innych tematach, gdzie jest miejsce na linki informacyjne, pomagające rozwiązać dany problem.
http://forum.kardiolo.pl/temat1753.htm

Administrator

Wprowadzone zostały Tagi, czyli słowa kluczowe skupiające poszczególne wątki. Mam nadzieję, że będzie to dużym udogodnieniem dla użytkowników.
Trwa aktualnie tagowanie wszystkich wątków, z racji ich liczby potrwa to przynajmniej kilka dni. Jeżeli ktoś z Państwa miałby ochotę pomóc w tym zajęciu to bardzo proszę, wystarczy kliknąć na zamieszczony pod tytułem wątku link: *zmień*, wybrać tagi zgodne z tematem i zapisać.
Sugestie nowych tagów, uwagi do tej funkcjonalności proszę zgłaszać tutaj.

Dodany także został spis ostatnich wypowiedzi na forum:
http://forum.kardiolo.pl/ostatnie.htm (w menu)
Bardzo pomocny pod kątem administracji forum, może użytkownikom także się przyda.

Ola IP: 83.30.243.**

Adminie , nasuwa mi się kolejne pytanie. Czy wstawiane linki nie moga być na forum od razu aktywne, jak ma to miejsce na innych ?
Pozdrawiam

Administrator

Myślę, że mogą. Przy wprowadzeniu rejestracji i logowania prawdopodobnie będzie taka aktywacja linków, w postach pisanych przez zarejestrowanych użytkowników.

Administrator

Przed chwilą została wprowadzona możliwość rejestracji na forum i pisania pod stałym loginem. Zachowana została też dotychczasowa możliwość pisania będąc niezalogowanym.

W razie ewentualnych problemów proszę o kontakt.

alrada

Próbuję po raz pierwszy przez zalogowanie ;-)
Adminie, kiedy Ty śpisz ?

Administrator

Kilka osób już się zarejestrowało, z mojej perspektywy nie widzę błędów.
Potencjalne błędy mogą być związane z niedostarczeniem e-maila z linkiem aktywacyjnym, co już jest od skryptu rejestracji niezależne.
Jeżeli adres e-mail nie zostanie poprawnie podany to oczywiście e-mail nie dotrze, ale czasami też przyczyną może być filtr antyspamowy, który może taki e-mail zakwalifikować jako spam.
E-mail z linkiem jest wysyłany automatycznie, zaraz po rejestracji. Jeżeli nie dochodzi to proszę sprawdzić katalog ze spamem, jeżeli go tam nie będzie to proszę się skontaktować ze mną.

PS. W zasadzie samo wprowadzenia tych modyfikacji trwa kilka minut, więc można było to zrobić i o 15.00. Jednak niemal zawsze pojawiają się nieoczekiwane problemy, więc trzeba wszystko jeszcze raz sprawdzić, zarejestrować się jako kilka osób, itp. W tym przypadku ze wszystkimi problemami trwało to około pół godziny, więc w porządku. W tym czasie forum odwiedziło kilka osób, o 15.00 byłoby ich kilkadziesiąt. Nie chciałem wyłączać forum, bo czytać można było swobodnie, problemy mogły się pojawić tylko przy pisaniu. A pospałem dzisiaj z rana dłużej :-)