avatar
Administrator

Szanowni Państwo,

Wątek ten ma na celu być miejscem kontaktu pomiędzy użytkownikami a administracją. Będą tutaj zamieszczane informacje np. o planowanych przerwach w działaniu, zmianach na forum. I mam nadzieję także informacje od Państwa, tj. uwagi, sugestie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
Ola IP: 83.30.243.**

Witam Administratora.

Nie znam sie an sprawach technicznych, ale może ten wątek można umieścić zawsze ponad innymi wątkami, w wyróznionym pasku dla czytelności.

Pozdrawiam

avatar
Administrator

W tej chwili wyróżnienie jest przez inną ikonkę przy temacie.
Link do regulaminu znajduje się w menu, na dole - mam nadzieję, że będzie dostrzegalny.
W momencie pojawienia się informacji dla użytkowników będzie ona tutaj zamieszczona, także temat zostanie *podbity* - mam nadzieję, że informacja dotrze.
Oczywiście szybciej by się użytkownicy zapoznawali z tym wątkiem gdyby był na stałe na samej górze, ale niech w tej chwili zostanie tak jak jest, wyjdzie *w praniu*.

avatar
_Kasia_ IP: 82.160.79.**

witam. chcialam powiedziec ze na tym forum jestem juz od jakiegos czasu i bardzo mi pomoga. kochani forumowicze zawsze chetnie pomoga. jak widac ciagle nas przybywa... ale patrzac na forum jest straszny balagan. caly czas powtarzaja sie te same tematy itp trudno sie w tym polapac... nie szlo by cos z tym zrobic?

avatar
Administrator

Dziękuję za wiadomość. Faktycznie jest sporo tematów o tym samym. Dlatego właśnie zostanie wprowadzona (na początku września) tematyczna segregacja tematów, w jednym miejscy będą zebrane wątki np. o nerwicy, ablacji, szybkim tętnie, itp. oraz kilka pomniejszych udogodnień.
Mam nadzieję, że nowy użytkownik mając je w jednym miejscu zapozna się z większą ilością wątków zanim założy swój o tym samym.
Zapewne wyjściem byłaby też *twarda administracyjna ręka* blokująca i usuwająca powtarzające się tematy, ale trudno jest to robić, ze względu na tematykę (czasami komuś pomaga *samo pogadanie*) oraz choćby to, że często są to bardzo długie wypowiedzi, dokładnie opisujące sytuację, których napisanie zajęło komuś sporo czasu.
Mam nadzieję, że bez tego się obejdzie, użytkowników proszę o dokładne czytanie wątków na interesujący temat, na większość najpopularniejszych zostało już udzielonych wiele odpowiedzi.

avatar
dreamsbrain IP: 83.17.133.**

Do tej pory np. nie odpowiedziano mi na pytanie.
Musiałem skorzystać z innego forum.
Pozdrawiam.

avatar
Administrator

Niestety, to tylko forum. Jednak zapewniam, że jest tutaj wiele osób, które jeżeli będą znały odpowiedź na dane pytanie to bardzo szybko ją udzielą.

avatar
EWKA IP: 83.6.162.**

Witam Admina ! popieram to co napisała Kasia ! I czekam na wrześniowe zmiany !Bardzo sie cieszę ,że istnieje to forum
bo mogę pogadać z innymi ludżmi , którzy mają podobne dolegliwości - a nawet zaprzyjaznić się !Wiem ,że zapewne
zdarza się wiele wypowiedzi zbyt osobistych , ale uważam ,że to jeszcze bardziej sprzyja poprawie zdrowia - a jesli nie zdrowia to napewno samopoczucia !Żałuję ,że tak póżno tu trafiłam , bo byłabym zdrowsza duzo wcześniej !
POZDRAWIAM

avatar
Administrator

Dziękuję za wiadomość.

Oraz informuję, że został założony osobny wątek na różnego rodzaju linki do for czy stron o tematyce kardiologicznej. Proszę tam zamieszczać linki reklamowe, nie wklejać ich w innych tematach, gdzie jest miejsce na linki informacyjne, pomagające rozwiązać dany problem.
http://forum.kardiolo.pl/temat1753.htm

avatar
Administrator

Wprowadzone zostały Tagi, czyli słowa kluczowe skupiające poszczególne wątki. Mam nadzieję, że będzie to dużym udogodnieniem dla użytkowników.
Trwa aktualnie tagowanie wszystkich wątków, z racji ich liczby potrwa to przynajmniej kilka dni. Jeżeli ktoś z Państwa miałby ochotę pomóc w tym zajęciu to bardzo proszę, wystarczy kliknąć na zamieszczony pod tytułem wątku link: *zmień*, wybrać tagi zgodne z tematem i zapisać.
Sugestie nowych tagów, uwagi do tej funkcjonalności proszę zgłaszać tutaj.

Dodany także został spis ostatnich wypowiedzi na forum:
http://forum.kardiolo.pl/ostatnie.htm (w menu)
Bardzo pomocny pod kątem administracji forum, może użytkownikom także się przyda.

avatar
Ola IP: 83.30.243.**

Adminie , nasuwa mi się kolejne pytanie. Czy wstawiane linki nie moga być na forum od razu aktywne, jak ma to miejsce na innych ?
Pozdrawiam

avatar
Administrator

Myślę, że mogą. Przy wprowadzeniu rejestracji i logowania prawdopodobnie będzie taka aktywacja linków, w postach pisanych przez zarejestrowanych użytkowników.

avatar
Administrator

Przed chwilą została wprowadzona możliwość rejestracji na forum i pisania pod stałym loginem. Zachowana została też dotychczasowa możliwość pisania będąc niezalogowanym.

W razie ewentualnych problemów proszę o kontakt.

avatar
alrada

Próbuję po raz pierwszy przez zalogowanie ;-)
Adminie, kiedy Ty śpisz ?

avatar
Administrator

Kilka osób już się zarejestrowało, z mojej perspektywy nie widzę błędów.
Potencjalne błędy mogą być związane z niedostarczeniem e-maila z linkiem aktywacyjnym, co już jest od skryptu rejestracji niezależne.
Jeżeli adres e-mail nie zostanie poprawnie podany to oczywiście e-mail nie dotrze, ale czasami też przyczyną może być filtr antyspamowy, który może taki e-mail zakwalifikować jako spam.
E-mail z linkiem jest wysyłany automatycznie, zaraz po rejestracji. Jeżeli nie dochodzi to proszę sprawdzić katalog ze spamem, jeżeli go tam nie będzie to proszę się skontaktować ze mną.

PS. W zasadzie samo wprowadzenia tych modyfikacji trwa kilka minut, więc można było to zrobić i o 15.00. Jednak niemal zawsze pojawiają się nieoczekiwane problemy, więc trzeba wszystko jeszcze raz sprawdzić, zarejestrować się jako kilka osób, itp. W tym przypadku ze wszystkimi problemami trwało to około pół godziny, więc w porządku. W tym czasie forum odwiedziło kilka osób, o 15.00 byłoby ich kilkadziesiąt. Nie chciałem wyłączać forum, bo czytać można było swobodnie, problemy mogły się pojawić tylko przy pisaniu. A pospałem dzisiaj z rana dłużej :-)