avatar
zosia86 IP: 89.71.227.**

Witam,

Jak w tytule - szukam dobrego kardiologa przyjmującego na terenie Warszawy, ewentualnie bliskich okolic. Ktoś mi może polecić kogoś sprawdzonego? Kogoś zajmującego się arytmią.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
kardiolog Marek Kośmicki

Witam,
Można spróbować udać się na konsultację do prof. Mariusza Pytkowskiego, który jest kardiologiem zajmującym się zaburzeniami rytmu serca. Konsultuje w:
Przychodnia Lekarzy Specjalistów SERCE
ul. Okrąg 3A, Warszawa
Tel. 22 628 03 93
www.przychodniaserce.pl/

avatar
ADAM2013

Polecam Dr. Ryczek:
Darmedicus


ul. Wiatraczna 15 lok - U1
(wejście do przychodni od ulicy Paca)
Warszawa
04-364

avatar
biugerss IP: 88.156.226.**

Poradnia zaburzeń rytmu serca w Instytucie Kardiologi w Aninie tam wszyscy dają rade

avatar
SKml

Doktor Kostrubiec, przyjmuje w Alfa-Leku przy Nowym Świecie. Znakomity fachowiec, który oprócz lecznicy praktykuje również w szpitalu. Byłem u niego jakiś czas temu z niepokojącym nieregularnym tętnem przy wysiłku fizycznym. Tutaj www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/20_kardiolog możesz sprawdzić, kiedy przyjmuje.

avatar
PiotrZabielski

Doktor Maciej Zarębinski przyjmuje w przychodni Prosen na Płockiej .Świetny doktor,ma wyrozumiałe podejście i przekazuje naprawdę konkretne informacje. Z nadciśnieniem nie mogłem się uporać już od dłuższego czasu. W końcu uświadomiłem sobie co mnie czeka jeśli dalej tak będę postępował. Pan doktor porozmawiał ze mną bardzo szczerze i dopasował plan mojego leczenia.Już widzę postępy, bóle głowy ustępują. Mam nadzieje, że wytrzymam w swoich postanowieniach

avatar
ninaninka IP: 89.70.251.**

Ktoś już tu wymieniał dr Macieja Zarębińskiego i ja również mogę go szczerze zarekomendować. Specjalista pierwsza klasa! :) Nie wiem jak teraz z zapisami, ale dr przyjmuje w Grodzisku Mazowieckim i w Warszawie w przychodni Prosen, najlepiej wejść na stronę i podzownić: http://zarebinski.pl/kontakt.html

avatar
Eryk82 IP: 93.105.204.**

Polecam Dr Piotra Gajewskiego przyjmuje w Szpitalu Bielanskim oraz w prywatnym gabinecie na ul Twardowska 3
Www.kardiolog-warszawa.waw.pl

avatar
Marlenaa123 IP: 109.173.156.**

A próbowaliście w Cardio Team w Warszawie? Mają tam specjalistów, do których możesz się umówić http://cardioteam.pl/nasi-specjalisci.html

avatar
Justyna4446 IP: 5.173.123.**

Tak, z czystym sumieniem mogę polecić Ci dr Tomasza Jaxa-Chamiec, genialny specjalista przyjmuje w lecznicy specjalistycznej Cardioteam.

avatar
Dorota753

Polecam wybrać sie do Cardioteam - profesjonalne podejście do pacjenta, dogodne terminy i miła atmosfera.

avatar
anita553 IP: 188.33.108.**

Też korzystałam z ich przychodni kiedy potrzebowałam zrobić echo serca. nie musiałam wcale długo czekać na przyjęcie.

avatar
Monika791 IP: 188.33.108.**

Polecam Cardioteam. Moja mama się tam leczy, nie pamiętam nazwiska lekarza, ale mama jest zadowolona i co najważniejsze, coraz lepiej się czuje.

avatar
Renata J IP: 109.206.222.**

Polecam bardzo świetnego lekarza kardiologa Piotra Gajewskiego. Pracuje w Szpitalu Bielańskim Cegłowska 80, Warszawa. Przyjmuje w prywatnym gabinecie w pobliżu szpitala przy ul. Twardowskiej 3. Przemiły, kompetentny z odpowiednim podejściem do pacjenta. W moim przypadku bardzo szybko zdiagnozował i zapisał odpowiednie leki na nadciśnienie i zaburzenia rytmu serca.
Gorąco polecam.

avatar
Artur71

A ja polecam lekarzy z KARDIOSYSEMU.
Prywatna przychodnia przy szpitalu w Aninie przyjmują ci sami lekarze co pracują w Instytucie. Jeden problem do dobrego elektofizologa trzeba czekać nawet kilka miesięcy.