Kasia2506 IP: 87.205.215.**

Doktor Bogusław Grzegorzewski(RCM Racibórz) bardzo dobry specjalista,Doc.Radosław Lenarczyk(SCCS Zabrze) wybitni lekarze i życzliwe podejście do pacjenta.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

znki IP: 91.232.102.**

Z tego co wiem tu http://www.sanivitas.pl/Page/Read/24,Poradnia-kardiologiczna mają dobra poradnię kardiologiczną.

dobry kardiolog IP: 89.72.138.**

Dobry kardiolog jest w tyskim Dea Salus.

Edziaa30 IP: 109.173.156.**

Ja polecam centrum medyczne scmed maja tak kliku specjalistów z prawdziwego zdarzenia, lepiej iść do sprawdzonego lekarza, niż jeżdzic od jednego do drugiego, którzy będą zgadywali co Ci jest. Polecam raz jeszcze, szybka diagnoza, bardzo miło i przyjemnie

Ryszarda IP: 94.254.178.**

Mój mąż był u dr Wojciecha Fila w Tychach, w klinice na terenach przemysłowych, w Dea Salus. Badanie, konkretna rozmowa z lekarzem. Wyszliśmy zadowoleni, bowiem nie musieliśmy nadmiernie długo czekać na wizytę, co jest bardzo wygodne. A przecież im szybciej postawiona jest diagnoza i wprowadzone leczenie tym lepiej. Miejsce z całego serca polecam. Szkoda, że każda placówka nie jest tak dobrze zorganizowana jak ta klinika.

Magda75 IP: 87.205.11.**

A ja mogę polecić dr Tomasza Niklewskiego, który pracuje w Centrum Chorób Serca w Zabrzu, a przyjmuje jeszcze w Rudzie Śląskiej. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko dokładnie wytłumaczył i bardzo mi pomógł.
Pozdrawiam

pacjent zawer IP: 155.158.32.**

Proszę poszukać dr Beata Nowak-Jeż. Pracuje na kardiologii w Katowicach - Ochojcu. Z tego co wiem przyjmuje tez w Zawierciu. Szczerze polecam.

Andrzej19723 IP: 83.10.219.**

Witam. Zna ktoś dobrego Kardiologa dziecięcego na terenie Śląska

alamala IP: 79.184.252.**

Ja polecam dra Andrzeja Lewickiego. Przyjemny, spokojny, oczytany i zna się na rzeczy. Leczę się u niego już długo, tu można go znaleźć https://ranking.abczdrowie.pl/d/andrzej-lewicki-kardiolog-katowice-84036, polecam!

Twoja odpowiedź