avatar
Joanna 511 IP: 89.65.254.**

Witam, to wreszcie wiem dlaczego nie mogę spać - 3-4 godziny max na dobę, zaczęłam brać proszki nasenne nie pomaga, boli mnie żołądek, boli mnie coś w klatce piersiowej i to wszystko od kiedy zaczęłam brać lipanthyl Supra. Odstawiam.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
Wlodzmierz IP: 185.136.92.**

Witam ...
Ja jako młody przystojny chłopak mam cukrzycę typu 2-giego i jestem p0 1-dnym zawale serca.-
Kardjolog zapisał mnie Lipantyl,który biorę od jakiegoś od ponad pół roku czasu, i od tej pory, mam totalne problemy z erekcją, kiedyś nigdy takich problemów nie miałem.Mimo,że jestem obdarzony przez naturę sporymi rozmiarami,Nie mam żadnej ochoty na żbliżenia, z moją dziewczyną...A nawet jeśli dojdzie do takiego w sposób wymuszony, to poprostu dostaję niekontrolowanego wytrysku, i potem nie jestem w stanie zrobić NICZEGO wiecej.-Kiedyś takich problemow nie miałem.-
Najpierw podejrzewalem tabletki Glugopage 750,a okazuje się że winien jest temu Lipantyl Supra.-160
Ale ze aż do tego stopnia, ze pozbawia mnie odczxuwania erotycznych przyjemnosci.TEGO się nie spodziewałem.Przy tym zauważylem,że moje nasienie jest jakieś wodniste ( inne niż kiedyś bywało.-
Napiszcie czy ktoś z młodych facetów ma podobne objawy???Bo mnie to zaczyna poważnie martwić.

avatar
aguska lub IP: 79.188.13.**

Https://marucha.wordpress.com/2015/02/11/dr-jerzy-jaskowski-statyny-dlaczego-lekarze-nie-mowia-tego-pacjentom/

.... i tyle w tym temacie - chccecie sie truc prosze bardzo ...

avatar
niby chora IP: 127.0.0.**

Biorę ten lek od kilku dni i strasznie bolą mnie nogi, nigdy takich bóli nie miałam, nie mogę spać.Chyba to rzucę i niech się dzieje co chce.Wcześniej nie brałam nic , czułam się wspaniale ale mam trochę przekroczone wyniki.

avatar
elzbieta67 IP: 79.184.166.**

Ja też biorę lipanthyl już ze 3 miesiące. Żadnej nocy nie przespałam spokojnie. Co 2 godziny się budzę, idę do toalety, piję wodę i tak cały czas. Dodatkowo bóle mięśni - może to rwa kulszowa, a może tak jak poprzednio ktoś napisał - skutek uboczny tego leku. W sumie jestem ogromnie przemęczona przez te zarwane noce. Zamierzam odstawić lipanthyl i zarantę na jakiś czas - zrobię badania i zobaczę, czy cholesterol się podwyższył. Zdrowia życzę wszystkim na tym forum! :)

Twoja odpowiedź