Angeloss

Domi
Daj znać co z mężem czy była ta operacja i jaka metoda w końcu?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Lulalula IP: 127.0.0.**

Domi81
Ja tez caly czas tu zagladam i czekam na wiadomosci z Anina

Angeloss

Dziś rano obudzilo mnie bardzo nie sympatyczne klucie pod piersią. Czy ktoś z was tak miał,? Ja w prawdzie byłam operowana ale moja zastawka nie została wymieniona. Mam tą stara sztuczna z przed 14lat.Więc tak jakby czeka mnie następna operacja a to klucie trochę mnie wystraszylam

Wiola1285

Domi ja też czekam na dobre wieści. ....Wiola

????

Domi81

Witam,

Mąż juz po operacji, dziś mi lekarz bardzo lakonicznie powiedział że jest przytomny, nie ma komplikacji, ale pod respiratorem. Więc nie bardzo wiem jaką metodą :( Zastanawiam się czy wypada dzwonić kilka razy na dzień na oddział pooperacyjny, wiecie nie chcę być upierdliwa, może ktoś podpowie z własnego doświadczenia jak to jest z uzyskiwaniem informacji. Nie ukrywam że taka niewiedza bardzo stresuje.

Wiola1285

Domi. ..ja dzwoniłam przed pójściem spać....potem zaraz rano i w obiad i po poludniu i znowu przed spaniem...ja nie mogłam wytrzymać....za każdym razem otrzymałam informację...bardzo miłe Panie odbierają ...pozdrawiam Wiola

Domi, ja cie chyba udusze:) slonce ty moje ja juz od zmyslow odchodzilam ze cos poszlo nie tak.... Boze ,Domi dzwon tam ile wlezie i o wszystko pytaj nikt Ci w dupe za to nie da ze jestes zainteresowana co z twoim mezem sie dzieje...
Domi teraz juz bedzie tylko lepiej dawaj znac kochana jestesmy z Tobą ,pozdrawiam lula

Domi81

Kochane,

Jak ja się bardzo cieszę że się tu pojawiłam na forum, nawet nie wiecie jak wielkie wsparcie dajecie. Serdeczne uściski!!! Jeszcze raz dziękuję za słowa otuchy.

Angeloss

Domi
Jak dobrze że się w końcu odzywasz. Cieszę się bardzo że już po wszystkim. Dzwoń jesteś żoną i masz prawo do informacji.a to że jest pod respiratorem...niektórzy potrzebują więcej czasu.pisz na bieżąco co i jak.

Hej, Domi jak dzisiaj ? Jak ty się czujesz? Co u męża? Odezwij sie ...sciskam
Lula

Domi81

Dzień dobry,

W końcu mam dobre wieści, Mąż bez komplikacji jutro prawdopodobnie będzie przeniesiony na zwykłą salę, operacje miał mniej inwazyjna, tzn z mniejszym cięciem mostka :) Jutro może pojade do niego
Pozdrawiam
Dominika

Dzien dobry,
Dominiko to wspaniala wiadomosc.
Ciesze sie razem z Tobą, teraz juz tylko lepiej bedzie.
Trzymaj sie , pozdrowienia dla meza
Buziaki Lula:)

Angeloss

Domi
To cudownie,widzisz mówiłam że będzie dobrze :-) daj znać jutro jak pierwsze spotkanie z odmienionym mężem. Pozdrawiam

Domi81

Dziewczyny!

Będę się odzywać, dziś rozmawiałam z mężem i nawet nawet się trzyma.

Lulalula teraz będziemy za ciebie trzymać kciuki, bo ty chyba za niedługo będziesz operowana.