ciassteczkowa

Wega51 jak masz pytania to pisz, odpowiem, przynajmniej nie będę miała zawalonej glowy głupimi myślami

Odpowiedzi znajdują się poniżej

szczesliwa IP: 46.113.128.**

Ciasteczkowa

To dobrze że zdecydowałaś się na docenta gackowskiego to świetny specjalista :) masz bardzo blisko do Krakowa my mamy prawie 300 km :( dlatego kardiologa znalazłam z Lublinie. Kochana spróbuj się dodzwonić do Krakowa zobaczysz co ci doktor powie. tylko zachowaj spokój panika i tak nic nie pomoże. Jakby coś się działo to szybciutko leć na najbliższy oddział ratunkowy. a umówiłaś się już na wizytę do docenta gackowskiego?

Ciasteczkowa

umów się prywatnie na wizytę do chirurga. jak pójdziesz prywatnie to tez inaczej na ciebie spojrzy. u nas było podobnie tylko że ja szukałam torakochirurga tez prywatnie który zgodził się zając mężem....

wega51

Szczęśliwa
lubelscy kardio lekarze nie chcieli się zająć dlatego że był operowany w Krakowie?

I tu potwierdza się to co pisała RENATN że jesteśmy pozostawieni sami sobie..... i trzeba walczyć....ja lekarce w sanatorium powiedziałam że mogę zadzownić do kardiochirurga który operował męża żeby mu ściągnął wodę z płuc tylko kto go zawiezie 300 km na półgodzinny zabieg i spowrotem przywiezie? skoro jest pod opieką sanatorium pto oni powinni to zrobić? to nic mi nie odpowiedziała,,,,

ciassteczkowa

Umówiłam się do chirurga prywatnie, najbliższy termin za dwa tygodnie :0 pocieszające prawda :)

Wega51

tak dokładnie..... i zostało dokładnie powiedziane przez lekarkę z sanatorium oraz torakochirurga..... straszne dlatego trzeba walczyć i nie dawać się. bo co innego jakbysmy mieli do Krakowa 100 km ale mamy prawie 300 km....a jak nam powiedział doktor sobczyński że wodę w płucach tak samo leczy się w Krakowie jak i Lublinie to nic skomplikowanego.....

Ciasteczkowa

to długo będziesz czekać na wizytę u chirurga. Jedz na najbliższą izbę przyjęć i tam niech zobaczy to chirurg. jeśli nie będą chcieli cię przyjąc to niech dadzą ci to na piśmie.....

wega51

Ciasteczkowa
dziękuję ci, ale teraz TO TY jesteś najważniejsza.
Szczęśliwa dziękuję CI ze jesteś z nami.
Dziś zrobilam wymaz z nosa, jutro walka o zdjęcie i dentysta i juz szukam kardiologa,

szczesliwa IP: 37.30.66.**

Wega51
My też przetestowalismy kilku kardiologow aż wkoncu trafiliśmy na dobrego specjalistę :-) poszukaj przez stronę znanylekarz.pl

wega51

Tak zrobie.

renatn

Witam, Mam jednak szczęście(,pomimo moich ciężkich doświadczeń),miałam lekarza dosłownie na wyciągnięcie ręki, jest prawie moim rówieśnikiem ,mieszka 3 km ode mnie i zawsze jak byłam niepewna swojego zdrowia przyjeżdżał na moją prośbę,ratował i doradzał.Chwała i dzięki mu za to.Także mam 10 km od siebie PAKS ,tam też mnie przyjmowali ,zawsze jak potrzebowałam,zgłaszałam się na izbę przyjęć i musieli pomóc.Współczuję ,że macie takie kłopoty jeśli chodzi o dostęp do lekarzy.Tak jak pisała Szczęśliwa jeśli mają jakieś ,,wąty** niech dadzą na piśmie ,że nie udzielą pomocy ,albo porady.Pozdrawiam Was serdzecznie lub sercowo.

szczesliwa IP: 37.30.66.**

Ciasteczkowa
Daj znać czy dodzwonilas się do doktora i co dalej?

wega51

Ciasteczkowa
myślami i sercem jesteśmy z TOBĄ, Czekamy.

szczesliwa IP: 213.158.221.**

Ciasteczkowa
Czekamy na twoją wiadomość.pozdrawiam