jacop1984

O kurna mole nasza zguba się znalazła ,co się nie odzywała ze 7 miesięcy.Miło że wruciłaś na forum.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

jacop1984

No witaj POZBAWIONA RADOŚCI DŁUGONCIĘ TUTAJ NIE BYŁO

kormoran IP: 127.0.0.**

Pozbawiona radości to gramy w jednym klubie to samo mogę napisać o sobie też jestem pozbawiony radości z życia przez tę arytmię wredną.

POZBAWIONA RADOSCI IP: 127.0.0.**

Ktoś tutaj mówił, żeby zmienić nick na inny w ramach *terapii*. Tylko jak tu nie być pozbawionym radości, no jak?
Od dziecka silna nerwica lękowa, od 21 roku dodatkowe skurcze i wyrok - info o niedomykających się zastawkach, a do tego wszystkiego jeszcze refluks i tycie od tego. Nie czuje głodu, przez to jem jeden posiłek dziennie i utyłam od tego czasu 10 kilo.
Mówi się: ciesz się życiem, tańcz, rzeźb ciało na siłowni, bądź fit, chodź na zumbę, podróżuj - czy ja mogę robić cokolwiek z tych rzeczy? Odpowiedz: Nie.
A co mogę robić? Siedzieć na tyłku przed kompem i dziękować, że nie jest jeszcze gorzej.
Jeszcze teraz wszędzie pełno tych fit blogerek, propagowanie zdrowego stylu życia, a człowiek nawet na rowerze nie może pojeździć.
Ciężko mi jest nawet dojść do wanny i włosy umyć, bo każdy ruch powoduje u mnie silny dyskomfort fizyczny i wtedy od razu psychiczny.
Obecnie całymi dniami siedzę w domu i nie robię nic, nie wychodzę, rodzice załatwiają wszystkie sprawy, swojej przyszłości nie widzę.
Nawet nie wiem czemu tak się przejmuje emeryturą skoro nie wiadomo czy się dożyje, bo wiadomo przecież, że dzisiaj tylko dodatkowe skurcze, a jutro już inne gówno, więc przyszłość nie maluje się w świetlanych barwach.
Żebym kurde miała chociaż wypadnie płatka zamiast tej niedomykalności to nie, oczywiście, musiało być coś gorszego.
Żebym chociaż nie utyła od tego refluksu to mogłabym jeszcze jakoś żyć lepiej, a tak? Tyję od niczego, ciała nie mogę wyrzeźbić przez to serce, no nie da się tak.
A sam ludzki organizm to jednak głupia kupa mięcha. Człowiek sobie normalnie chodzi, a tu angina lub przeziębienie czy coś i od razu niedomykalność. Oczywiście są ludzie, którzy mają grypy nie grypy i nic, więc to trzeba mieć po prostu pecha.
Czasem, żeby podreperować psychikę wchodzę i czytam pozytywne posty, że komuś tam po czymś przeszło, że tego wyablowali, tamego zoperowali, potem strony o cudownych uzdrowieniach i to mi pozwala jakoś wegetować dalej i nie zwariować.

MARTULEK38

Pozbawiona Radości nie przytyłaś od refluksu, tylko od braku ruchu.Mialam to samo wiosną i latem kiedy źle się czułam przez tą swoją arytmię.Wiecej przesiedziałam w domu,na rowerze jeździłam tylko sporadycznie w lepsze dni.Minelo lato i jest dużo lepiej, chociaż są dni kiedy skurcze dają popalić.Przestalam przejmować się tą swoją arytmią (mimo że czasami nie da się przy silnych napadach), śmigam rowerem i kilogramów ubyło i cieszę się z tego,przyzwyczaiłam się do tej swojej arytmii.Pozdrawiam wszystkich i miłego wieczoru życzę.

xxxx IP: 127.0.0.**

Widzisz Kormoran i mozna sie cieszyc z zycia majac arytmie ale to nie znaczy , ze ciesze sie z arytmii . Nie tylko ja tak mam , inni tez.
Zycze rowniez wszystkim milego wieczoru.

MARTULEK38

Najważniejsze w tej arytmi to nie dać się jej pokonać,ja ją pokonałam, właściwie to strach przed nią.Tak na marginesie to jednak mam coś z płucami, czekam na następną wizytę u pulmonologa, wtedy dowiem się jak moje badania wyszły. Pewnie dlatego miewam to napadowe migotanie przedsionków.Pozniej wybiorę się do kardiologa ponownie.

Mysle ,ze napady migotania przedsionkow nie sa od pluc . W moich przypadkach co znam osoby z migotaniem nie maja zwiazku z plucami ale moze u Ciebie tak ?

To jakie badania płuc robiłaś Martulek?

MARTULEK38

To od czego można mieć migotanie przedsionków? Kormoran testy z krwi robiłam na alergię,na boreliozę też,bo jeśli ją mam to wszystko może być od niej.A na płuca to prześwietlenie klatki piersiowej i spirometrię, niestety znowu wyszła źle.Teraz mam inne wziewy i serce po nich tak nie kołacze.

MARTULEK38

XXXX właśnie czytałam w necie, jednak można mieć migotanie przedsionków przy chorobie płuc.

Martulek , a Ty masz zdiagnozowane to napadowe migotanie przedsionkow? Innej arytmii nie masz?

MARTULEK38

Na moim holterze były wyszły ekstrasystolie komorowe,plus jeszcze inne skurcze o których mówił kardiolog.W dzień kiedy miałam holtera nic mi się nie działo,ja przy tym migotaniu biegam co chwilę do toalety.Jesli jest napadowe to ciężko to uchwycić Ciśnieniomierz mam sprawny,inni też mierzyli na nim ciśnienie.Nawet jeśli Częstoskurcz ma się napadowy to ciężko go uchwycić na holterze, trzeba mieć szczęście żeby się udało.

Oczywiście ,że problemy z płucami mogą się odbijać na sercu ale kiedy ja tutaj coś takiego napiszę to zwykle jestem uznawany za glupka :] Również myślę o zbadaniu płuc bo często skurcze mam przy głębszym oddechu itp. Idę jednak niedługo do kardio i jego zapytam czy powinienem sobie zrobić np spirometrię lub właśnię to rtg klatki. Jesli mogę zapytać Martulek to lekarz rodzinny ci to wykonywał? on cie wysyła na zrobienie zdjęcia i też on ocenia czy jak to jest? Boreliozy raczej u siebie nie podejrzewam chociaż 5 lat temu miałem kleszcza który się żywił moją krwią.
Ciekawe jak się czują Ana i Dave bo od dawna nas tutaj nie odwiedzają.

MARTULEK38

Kormoran na prześwietlenie to rodzinny daje skierowanie,u pulmonologa robiłam spirometrię, alergolog też może to zrobić..