avatar
ersaa IP: 188.114.85.**

Zamiast energetyków przy nauce polecam wszystkim cukierki żeńszeniowo – imbirowe Reuttera. Dwa cukierki ssiesz powoli i dostajesz uczucie fajnego pobudzenia. Efekt moim zdaniem lepszy niż po wypiciu energetyka, bo nie masz zjazdu samopoczucia po krótkim czasie. W krytycznych sytuacjach, na nockach i treningach cukierek się przydaje. Bardzo dobry i raczej mało znany produkt jeszcze. Bierz koniecznie do spróbowania, aż się zdziwisz efektywnością. Kupuję w aptekach.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
janinawielicka

Ja myślę, że należy sparwdzić czy nie ma problemów z zakwaszeniem oragznimu. Objawy typowe :) Wiele ludzi w to w ogóle nie wierz, krąża opinie, że to jeden wielki mit tylko po to żeby wyciągac pieniądze, tym czasem to na parwde istnieje. Doświadczyłam na własnej skórzei pomoć może i wspomniana wcześniej dieta, ogólnie zdrowszy tryb życia ,ale także niektóre dostępne suplementy. Ja stosowałam coś takiego http://prodeacid.pl/ . Polecone przez lekarza rodzinnego , w pełni naturalne i w miarę szybkjo widac efekty.

avatar
miroslawa44 IP: 89.64.42.**

Ciągłe zmęczenie i brak sił może sygnalizować problemy z tarczycą, u mnie tak przynajmniej było. Poszła w końcu do endokrynologa, polecono mi klinikę psychomedic w Warszawie, tam mają bardzo dobrych specjalistów, szybko zostałam zdiagnozowana i w tej chwili się leczę. Przyczyn ciągłego zmęczenia może być wiele, warto zawsze skonsultować się z lekarzem, jak coś niepokojącego się dzieje, a nie czekać do ostatniej chwili.

avatar
joasia99022 IP: 188.146.96.**

A co myślicie o zażywaniu energy shotów, gdy człowiek jest zmęczony? Oczywiście raz na jakiś czas będzie to dobra opcja. Chciałabym podsunąć szefowi taką opcję, ponieważ można takie zamówić z logo firmy na stronie http://www.freshdrink.pl/pl/energy-shoty,10049

Twoja odpowiedź