Karabach

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych wszystkim życzę.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MarcinWawa IP: 217.96.62.**

Witajcie. Ja dzisiaj mialem mieć wykonywana ablację w IK w Aninie. Na stole operacyjnym okazalo się,ze z ponad 26 tysiecy nieprawidlowych skurczów komorowych,ktore wyszly w Holter EKG,dzisiaj *uwidoczniło*sie tylko kilka. Nie ablowali mnie. Jestem podlamany tym wszystkim. Wiem,ze mam arytmie. Czasami strasznie mnie wymeczy,ale dzisiaj jej po prostu nie było. Czy ktoś spotkał sie z takim przypadkiem?

Karabach

Nie wywolano u Ciebie częstoskurczu lub migotania, nie wiem co Ci dolega ?
Czasem tak się zdarza

MarcinWawa IP: 217.96.62.**

Nie wywołano u mnie odpowiedniej ilości częstoskurczów, żeby wykonać zabieg. W zeszłym roku, wynik holtera EKG, który wykonałem wskazał 26 358 dodatkowych skurczów komorowych, w tym 268 bigeminii, trigeminii oraz 2 salwy. Zostałem skierowany od razu przez kardiologa na zabieg. Termin był na 16. Przez ten czas arytmia mi się trochę wyciszyła. Podczas zabiegu wywołano tylko kilkanaście niewłaściwych skurczów komorowych, zbyt mało niestety. Czy tak się czasami zdarza? Nie wierzę w to, że arytmia u mnie zniknęła...Może się nasilać w różnych okresach? Dzięki za odpowiedź.

xxx8 IP: 89.231.94.**

Witam. Moj mąż jest po ablacji, czuje sie dobrze, lekarze mówią że poszło wszystko wporzadku tylko męczy nas jedno, czy można po tym pić alkohol? Mamy za tydzien wesele i zastanawiamy sie czy mógłby wypic lampke wina chociaz albo delikatnie piwo.

Twoja odpowiedź