Kasia123456

Patryk A ile czasu minęło zanim z 15 zrobiło ci się 38

Odpowiedzi znajdują się poniżej

daniel0976

Witam was serduszka do Kasi 123456 ja zachowałem 2015r i miałem ef 12 teraz mam około 30% ale jestem po implantacji ICD i profesor w Zabrzu powiedział że ciężko będzie ją podnieść. Ale tak jak Patryk napisał zero stresu palenia papierosów ograniczyć alkohol i prowadzić zdrowy tryb życia i przede wszystkim nie siedzieć i myśleć tylko spacery, życzę dużo zdrowia i starajcie sie do Zabrza bo ja błądziłem Koszalin ,Anin i Zabrze jest najlepsze podejście do pacjenta pozdrawiam

Kasia123456

Dziękuję Darku Tobie i innym życze dużo zdrówka .Mój brat też ma kardiowerter defibrylator do tego wszystkiego nie dostał renty bo miał za mały okres ubezpieczenia i biedak pracuje choć jest mu bardzo ciezko ledwo daje rade ale ma rodzinę na utrzymaniu

daniel0976

Kasia ale jak nie dostał renty niech się odwołać spróbuje i jak chcesz to dam ci namiary do Zabrza

Kasia123456

Nie dostał renty bo ZUS nie przyjął jego papierów twierdząc ze nie miał okresu ubezpieczenia 5 lat dla tego jest załamany i próbuje pracować aby utrzymać rodzinę

daniel0976

Hm to przykre ale musi się oszczędzać bo inaczej go nie będzie i wtedy rodzina zostanie sama a ta choroba jest okrutna pozdrawiam

daniel0976

Kasia 123456 niech twój brat uda sie do Powiatowego Zespołu ds Orzekania o Niepełnosprawności tam dostanie 1grupę inwalidztwa i będzie mógł pracować w zakładzie chronionym wejdź na stronę niepełnosprawni.pl tam jest wszystko opisane pozdrawiam

Kasia123456

Do Darka . Dziękuję i również pozdrawiam .

Patryk12

Od grudnia 2016 do sierpnia tego roku . Zobaczymy może coś się poprawiło dam znać w tym tygodniu. No i podstawą to lekarstwa brać regularnie. Ja zachorowslem z dnia na dzień a prawdopodobnie przez przebyte zapalenie mięśnia sercowego ... wcześniej chłop aktywny w sporcie i życiu żadnych problemów że zdrowiem prócz jakichś tam.przeziebien aż miałem zapalenie płuc ciężkie gorączka itp i niby wyzdrowialem a tydzień później zrobiłem ekg i odrazu skierowanie do szpitala...

Kasia123456

Daniel0976 a skąd jesteś bo gdzieś czytałam ze z nad morza A męczysz się w Zabrzu to kawał drogi

Kasia123456

Miało być leczysz się A nie męczysz słownik płata mi figle .

daniel0976

Hej Kasia 123456 jestem z Darłowa i lecze się w Zabrzu

Kasia123456

A my jesteśmy z Pucka woj Pomorskie i szukamy dobrej kliniki lub specjalisty bo mój brat ma frakcje. 18 % poszerzenie wszystkich jam serca . Aorta nieposzerzona ,kurczliwosc obniżona w całości zastawka umiarkowana MR, VC 4mm napływ mitralny dwuszczytowy o profilu opóźnione relaksacji E/A 0,4/0,7 m/S . Zastawka aortalna bez patologicznych gradientow V mać 1,2 m/S .Zastawka trujdzielna budowa w normie . składowa TR bez cechy istotnego nadciśnienia płucnego . Czas akcelaracji tętnicy płucnej 85 ms .Osierdzie wolne . Nie znam się ale myślę ze to nie za dobrze .

Kasia123456

A my jesteśmy z Pucka woj Pomorskie i szukamy dobrej kliniki lub specjalisty bo mój brat ma frakcje. 18 % poszerzenie wszystkich jam serca . Aorta nieposzerzona ,kurczliwosc obniżona w całości zastawka umiarkowana MR, VC 4mm napływ mitralny dwuszczytowy o profilu opóźnione relaksacji E/A 0,4/0,7 m/S . Zastawka aortalna bez patologicznych gradientow V mać 1,2 m/S .Zastawka trujdzielna budowa w normie . składowa TR bez cechy istotnego nadciśnienia płucnego . Czas akcelaracji tętnicy płucnej 85 ms .Osierdzie wolne . Nie znam się ale myślę ze to nie za dobrze .

daniel0976

Kasia123456 No nie jest dobrze ale przy odpowiednim leczeniu i podejściu do tej choroby można w miarę żyć