Patryk12

Witam ja miałem rezonans przy frakcji ok 20 (początkowo 15) aktualnie 35 . Nie było żadnych zwloknien poprostu serce się przestawalo kurczyc oraz niedomykalność zastawki mitralnej 2/3, dzisiaj jest nieznaczne . Czas oraz odpoczynek jest sprzymierzeńcem tej choroby . Pozdrawiam wszystkich i nie poddawajcie się !

Odpowiedzi znajdują się poniżej

daniel0976

Witam was PZU nie chce mi wypłacić za implantacjie kadriowertera i za całkowitą nie zdolność do pracy gdzie dostalem I grupę całkowicie nie zdolny do pracy teraz podałem sprawę do sądu zobaczymy pani Mecenas mowi że sprawa jest do wygrania zobaczymy jak będzie dam znać pozdrawiam

Beata1970

Witam jeśli chodzi o implantacji kardiowertera to faktycznie sprawa jest do wygrania - ja mam stymulator od 1 marca i warta zapłaciła mi za to bez oporów 5000 zaraz po złożeniu przeze mnie wniosku W katalogu mieli również implantacje kardiowertera więc nie rozumiem dlaczego PZU tak się wzbrania przed wypłatą pozdrawiam Beata

daniel0976

W moim owu jest 3000 zlotych za kardiowerter defibrylator i 12 tyś za całkowitą niezdolność do pracy wiec jest o co walczyć. PZU twierdzi, że lekarz wszczepil mi bezzasadnie kardiowerter defibrylator, kiedy moja wydolnosc serca byla 12 do 15 😠

Beata1970

Witam wszystkich do Daniel widzę że PZU uważa się za znawce w dziedzinie kardiomiopatii a ja myślę ze nie tylko wtedy ale również teraz wymagalbys wszczepienia kardiowertera przy frakcji 25 Martwię się że nie odzywają się Wojtaszek Jan i Stach od maja nie piszę mam nadzieję ze u nich wszystko ok Życzę wszystkim miłego dnia

Kasia1973

Witajcie.Dawno się nie odzywałam ale to dlatego ,że byłam u córki w Anglii.Lot zniosłam całkiem dobrze.29 sierpnia minie rok jak wszczepiono mi crt-d.22 września idę na kontrolę.Ogólnie jest w miarę dobrze.Oczywiście bez szaleństw:) Poruszyliście tutaj sprawę wypłaty świadczeń z polis ubezpieczeniowych.Tak się składa,że pracuję w jednym z towarzystw.Mam ubezpieczenie i otrzymałam wypłatę z tytułu poważnego zachorowania,za operację-wszczepienie i każdorazowo za pobyt w szpitalu.Każde towarzystwo ma inny katalog zachorowań,operacji i uszczerbków:( Na szczęście u mnie jest ok:) Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka.

michal30 IP: 83.26.255.**

A jaką opcję ubezpieczenia wybrać żeby zwrócili z polisy za rozrusznik?
Bardzo pilnie potrzebuje kontakt do profesora Wojnicza..pomoże ktoś???

daniel0976

Michał30 napisz do mnie albo zadzwoń to ci podam nr w wcześniejszych postach jest kontakt do mnie pozdrawiam

daniel0976

Michał ale jak już masz wszczepiony to nie dostaniesz

ADAM35 IP: 83.22.254.**

Prof. Wojnicz 501 009 664

michal31

Nie mam jeszcze rozrusznika wstawionego...a moja sytuacja wyglada tak: dwa lata temu dowiedzialem sie ze choruje na cos takiego...mualem robiona biopsje przy frakcji 18%...po czym wdrozone mialem leczenie sterydami. Po 3 miesiacach mialem kontrole w Zabrzu i frakcja wzrosla do 30...aczkolwiek jest to malo i dostalem skierowanie na rozrusznik. Ale nie skorzystalem...lekarz ktory sie mna opiekuje postanowil jeszcze poczekac..po nastepnych 3 miesiacah znow zrobilem badania,a nawet powtorzylem je dwa razy bo frakcja wzrosla do 40 %...wiec zaczelo sie wszystko ukladac ale teraz minelo pol roku,zrobilem badania i niestety...spadla do 27%...i za bardzo nie wiadomo dlaczego. Jutro jade do szpitala na badania...zobaczymy co bedzie...dzieki za numer telefonu 😉

Beata1970

Witam wszystkich strasznie tu cicho ostatnio mam nadzieję ze wszyscy czujecie się dobrze i świetnie bawcie się na wakacjach :) Do Michał31 czy lekarze ustalili przyczynę kardiomiopatii Czy może tak jak w większości przypadków - etnologia niejasna ? Pozdrawiam i dużo zdrówka zycze

Jacek1965

Witam!
Tydzień temu wróciłem z Pienin. Bez większych problemów zdobyłem trzy najważniejsze szczyty (Trzy Korony, Sokolicę i Wysoką). Nie rozumiem tej choroby. Czuję się jak zdrowy człowiek. Gdyby nie wyniki nigdy nie uwierzyłbym, że mam kardiomiopatię rozstrzeniową. W poniedziałek założą mi Holtera, a we wtorek będę miał zrobione echo serca. Bardzo jestem ciekawy jaka teraz będzie frakcja. Badania te robię pod kątem wizyty kontrolnej u profesora Wojnicza w Zabrzu 3 października. Po badaniach odezwę się. Pozdrawiam wszystkich.

kipka

Ja co prawda nie choruję na kardiopatię, ale lubię być na bieżąco z najróżniejszymi tematami dotyczącymi zdrowia. Pomaga mi w tym portal http://dbamoserce.pl/ Oczywiście nie można go traktować jako wyznacznik, bo od specjalistycznej porady jest lekarz. Ale dobrze napisane, ciekawe artykuły pomagają rozjaśnić niektóre kwestie dotyczące chorób i profilaktyki.

daniel0976

Witam was serduszka co tu taka cisza nastała jak tam wasze ef i samo poczucie bo u mnie jest tak jak się polepszy to się zaraz spieprzy i tak w kółko, ale do przodu jakoś. Pogoda nie rozpieszcza teraz 21 września będę miał wizytę u kardiologa a 27 odczyt ICD zobaczę co tam, w sierpniu stanąłem na komisję lekarską i dostałem I grupę na stałe i dodatek pielęgnacyjny z MON jak by nie było zawsze pare groszy na leki się przyda pozdrawiam was i napiszcie coś co u was