zaneta25

MACIUPIKCIU mi jak wezmę pro to pomaga,nawet jakoś tak sie w środku wyciszam. i te kałatania nierówne ustają a ja już wymyślam sobie arytmie ale może i to jest arytmia na tle nerwowym. naprzykład teraz sie zastanawiam czy nie wziąść tej tabletki bo mam zawroty głowy i nie równie bicie a po córcie musze do szkoły iść od razu strach abym po drodze nie padła. Mi lekarz kazał brać codziennie rano ale nadal się boję abym nie przedobrzyła sobie mimo że wiem że ta dawka nie ma prawa zaszkodzić wiec to moje fobie na szczęście nie niszcze jeszcze życia rodzinie bo walcze sama z sobą codziennie już mam dość . także weś jak coś sie dzieje naprawde bedzie ok 10mg jest bezpieczne :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

maciupikciu

Zaneta ja na 100% mam arytmie z nerwów bo nierówne bicie, takie ciągi pojawiają mi się w stresie. Skurcze pojedyncze mam codziennie ale do nich juz przywykłam pod warunkiem , że nie są one bolesne.
ja tak jak i Ty właśnie boję się brać dziennie leki bo np jednego dnia jestem spokojna i mam puls nawet 55 a drugiego bardziej zdenerwowana. Boje się , ze jak wezmę coś na puls 55 to po prostu upadnę i nie wstanę.

gabi25 IP: 62.244.154.**

No właśnie myślę ze u mnie też jest to arytmia spowodowana długotrwałym stresem jaki przeszłam. Muszę kolejny raz wybrać sie do lekarza i opisać do co sie dzieje z moim sercem bo juz mam dość,za duzy strach i za czesto sie to pojawia. nie bardzo chce kolejny raz mówić o moich obawach lekarce bo wydaje mi sie ze patrzą na mnie jak na wariatke ale co ja poradze ze w momencie badania nic sie nie dzieje i czuję sie dobrze. przeciez to nie ode mnie zalerzy. bardzo bym chciała zeby dopadło mnie to nie równe bicie serca podczas ekg poprostu marze o tym,bo chce wkoncu to wyleczyc i żyć normalnie bo mam dla kogo :) także dziewczyny bierzemy sie w garsc i w poniedziałek do poradni :) pozdrawiam

maciupikciu

Gabi nie wiem jak to jest ale serce chyba w balona lubi robić bo tuz przed badaniem ekg miałam mnóstwo skurczy, takie ciągi a podczas badania zupełnie nic:((

gabi25 IP: 77.254.241.**

I tak to właśnie jest , ja to sie bardzo boję tych* ataków* bo tak jak u ciebie pojawiają sie i znikają . tylko po takim np,nie równym stukaniu serduszka potem sie zle czuję bardzo długo. ostatnio nie mam szybkiego pulsu tylko strasznie mocne bo ttetno wynosi ok 72 a mimo to nie jest przyjemnie bo uderzenia są bardzo silne . mam ostatnoio i podpiekanie w klatce ,staram sie o tym nie myślec. beznadzieja. jestetm juz tym zmęczona... pozdrawiam cieplutko

Ja321 IP: 127.0.0.**

Przesiadłem się z estazolamu na 25mg hydro.

Działa znacznie lepiej, bo na estazolam wyrobiłem już tolerancję po miesiącu przestał działać, to się wkur**** i odstawiłem. Pojawiły się też problemy z pamięcią. Teraz zażywam hydroxyzyne w dawce 25mg przed snem. Jestem taki wyluzowany, czasami śnią się jakieś głupoty ale przynajmniej człowiek zaśnie na 2-3 godziny. Bo po 1mg estazolamu potrafiłem nie spać kilka nocy pod rząd... Na razie jest tylko lepiej, bo gorzej już nie będzie...

Przy okazji strzeliłem sobie browara do snu i to słabiutkiego jakaś lech lemoniana shandy 2%. skurkowany tak nasilił działanie hydro, że miałem odjazd i zaczęło mnie nosić po chacie. a to jak niecała szklanka normalnego browara, także nie polecam z lekami.

Ja321 IP: 127.0.0.**

A u mnie też występuje tachykardia, ale raczej stresowa, bo jak wezmę hydro i schodzi lęk od razu serce bije równo i miarowo, ciśnienie się lekko podnosi z 100x70 do 115x85-90 i jakoś tak płcej mi bije, nie wali w klacie.
Ale po przebudzeniu jestem taki senny, że nawet kawa nie bardzo pomaga...

Twoja odpowiedź