bentallo

Mam wszczepioną sztuczną zastawkę aortalną. Chciałbym wykonać badanie ECHO w celu skontrolowania jej.
Czy drodzy forumowicze znają kardiologa przyjmującego w Warszawie w klinikach grupy LUX-MED, który mógłby wydać opinię na ten temat?
Proszę nie pisać, że każdy kardiolog może to zrobić. Z doświadczenia wiem, że niektórzy jak usłyszą słowa *konduit zastawkowy*, *skrzepy* i *kontrola okresowa zastawki* to od razu pocą im się ręce i zasycha w gardle.
Dlatego proszę o informację na temat kompetentnych specjalistów z LUX-MEDu ( Czy tacy w ogóle istnieją?)

Pozdrawiam.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ADAM2013

Tam przyjmują różni lekarze - najlepiej spytać, który ma najdłuższe terminy ;) to powinno wskazać na jego popularność ale nie wiem czy także na bycie omnibusem kardiologicznym.

casta IP: 89.71.217.**

Jest dr Paweł Smurzyński na św. Barbary. Na mnie zrobił bardzo dobre, fachowe wrażenie.

Bursztyn

Tata miał kiedyś robione echo serca i czekał długo, do tego obsługa słaba, więc szukał dalej. A w Warszawie jest wybór, wiadomo. Trafiliśmy na MediCenter i tam zupełnie inaczej – czekał krócej, lekarze bardzo kompetentni, o wszystkim informowali. Echo zrobił dr Michałek i wyszło dokładne, tata się dowiedział, co jest nie tak. Bardzo mu pomogli, zwłaszcza kardiolog profesor Kochmański i teraz regularnie tam chodzi, także do innych lekarzy.

Zdzisiek123 IP: 188.146.40.**

Też mieliśmy podobną sytuację. Trzeba było wykonać badanie natychmiast, a czekaliśmy na obsługę. Teraz trafiliśmy na lepszą klinikę. Fachowa obsługa, rozumieją, że liczy się każda sekunda. Jak badania echo serca w Warszawie to polecam adad.med. http://www.adad-med.pl/specjalizacje/kardiologia/echo-serca

Jolusia33 IP: 77.242.232.**

Czyli nie tylko ja miałam takie przeboje z tym czekaniem na badanie.. Nie wiem co to się dzieje, że taka sytuacja panuje w służbie zdrowia i to nawet czasami w prywatnych klinikach. Musiałam zmienić zmienić miejsce, trafiłam pod opiekę dr Kruka do szpitala św. Elżbiety, gdzie na echo serca nie trzeba było długo czekać i się mną dobrze zajęli

Twoja odpowiedź