pawel IP: 83.9.196.**

Spokojnie Alu Anin to klasa światowa.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

julita28

Kochani jestem ze Szczecina , słyszałam , że tu operacje nie cieszą się powodzeniem . Wiecie coś o tym ? Jak dostać się na konsultacje do Anina ? Błagam , pomóżcie :(

ala IP: 83.9.219.**

mama jest już po operacji operował ją prof. Biederman i wszystko poszło dobrze teraz tylko rehabilitacja.

Sławek IP: 81.210.21.**

Julito ze Szczecina. Na ulicy Niemodlińskiej w Warszawie mieści się przychodnia specjalistyczna, przez tą przychodnie można się dostać do IK.Ja mam 44 lata operację miałem w grudniu 2006. Siedem godzin na stole ,po następnych 6 wybudziłem się, po 8 dniach byłem w domu.Dziś normalnie pracuję biegam itp. A nie byłem jakimś okazem zdrowia.Operował mnie Prof.Biedermann i Dr. Szpakowski. Cudowni lekarze. Myśl pozytywnie i do przodu. Pozdrawiam.

paweł IP: 83.15.23.**

Moja żona po operacji tętniaka aorty w 2007 r. (operacja Davida) i plastyce zastawek i po urodzeniu córki jest całkiem zdrowa. Nie musi przyjmować nawet Batalocu. Operacja IK Anin, Pan Profesor Andrzej Biedermann.

ala IP: 83.9.242.**

a czy po operacji puchły nogi mojej mamie puchnie noga którą nacinali w pachwinie żeby podłączyć sztuczne funkcje życiowe podczas operacji. Kontaktowała się z lekarzem i kazał odstawić amlozek i zrobić echo serca. Czy ktoś miał coś podobnego. A i jeszcze mało oddaje mocz.

julita28

Sławku dziękuję Ci za podpowiedź , zarejestrowałam sie już na prywatną wizytę do prof. Biedermana , boję się tego co powie , najgorsze , że tato jest po rozległym udarze , a tu jeszcze ten tętniak .Mam nadzieje , że nam pomoże .

Alicja IP: 83.31.239.**

Cześć Julito,

podpowiedz proszę, jak można umówić się na wizytę do profesora Biedermana? Czy za pośrednictwem jakiejś prztchodni, czy też masz może jakieś namiary telefoniczne do niego/jego gabinetu.

Będę bardzo wdzięczna za informacje!

Pozdrawiam serdecznie,
Alicja

PS. Jak długo oczekuje się na wizytę, a jak długo na operację?

julita28

Witaj Alicjo , wizyta kosztuje 250zł , prof. jest w tej przychodni co dwa tygodnie .Dzwonisz i Cię rejestrują . Teraz przyjmuje 20 sierpnia , więc jak nie będzie na ten termin miejsc to dopiero za dwa tygodnie . Nie wiem ile sie czeka na operację , myślę , ze to zależy od stanu pacjenta .Podam Ci numer do przychodni , w której prywatnie przyjmuje profesor .Zadzwoń a oni podadzą Ci dokładnie jak tam dojechać .0225091460.Życzę zdrowia :)

Alicja IP: 83.31.239.**

Witam Julito,

bardzo bardzo dziękuję!!!

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrówka tacie!
Powodzenia!

Asia IP: 80.48.243.**

Mam tętniaka aorty ma 7cm za miesiąc mam mieć operacje lekarz powiedział że tętniak jest nierozwarstwiający więc wystarczy żebym się nie przemęczała i nie denerwowała do czasu operacji (muszę się zaszczepić). Czy może ktoś z Was też miał tego rodzaju tętniaka? Zaczynam się trochę bać że to za długo żeby czekać tyle. Wiem że powinnam ufać lekarzom i ufam tylko czasem poprostu się boje mam dzieci, męża więc mam dla kogo żyć.

Asia IP: 80.48.243.**

Zapomniałam dodać że będę operowana w Zabrzu.

bozena_z

Witam.
U mojej mamy wykryto tętniaka aorty, była juz z wizytą u specjalisty w Opolu, jutro ma mieć robione powtórne USG potwierdzające i wówczas zostanie podjęta jakakolwiek decyzja co będą robić. Bardzo się tym martwię, ale wierzę,że wszystko się ułoży.Podczas pierwszego USG stwierdzono, że tętniak ma 4 cm. Czy konieczność operacji zależy od wielkości tętniaka?Gdzie są najlepsi specjaliści od tego typu choroby?Czytając Wasze wypowiedzi sama już nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Jaka jest szansa przeżycia takiej operacji? Będę wdzięczna za wszystkie porady.

julita28

Z tego co mi wiadomo to konieczność operacji jest wtedy gdy tętniak się rozwarstwia , bo wtedy grozi pęknięciem .Oczywiście duży tętniak też jest operowany , mój tato ma 4,9 cm i na razie każą kontrolować i obserwować jak szybko rośnie .

ola IP: 80.53.248.**

U mojego tata wykryto właśnie tętniaka aorty 5cm. Czekamy na operacje w Zabrzu. Czy ktos mógłby mi cos powiedzieć na temat tej kliniki? czy udaja się tam takie operacje. Bardzo sie martwie