przeziebienie IP: 89.206.32.**

Witam.

Od 2 dni występuje u mnie suchy kaszel. Tak że mnie jak by zatkało i musze odkaszlnąć ze 2 razy i jest ok.Najgorzej wieczorem, w nocy jak się przebudzę i rano. Bije mi też szybko serce, chociaż teraz nie. Wcześniej bolało mnie gardło. Nie mam żadnej gorączki. Płynnego kataru też nie, może jedną stronę trochę zapchaną ale też nie jest to aż tak dokuczliwe. Ale jak trochę smarkam to też mi leci krew, nie nazwę tego krwotokami. Tak jak by wydzielina. Nie wiem czy iść już do lekarza. Z gardłem byłam i wszytko dobrze. Zaraz wyczytałam w internecie że taki suchy kaszel, że może to jakiś zator czy coś tam mam bo to serce mi tak szybko bije. Bolało mnie przez chwile na klatce ale tak po prawej stronie. Ssam też tabletki na nawilżenie gardła. Może coś poradzicie chociaz wiem ze lekarzy tu nie ma :) Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kamilaola IP: 83.21.75.**

Mam dokładnie takie same objawy..

Alexyyy IP: 194.146.217.**

Mam to samo. Pomoże ktos?

Garin IP: 188.127.30.**

A może to uczulenie na jakieś alergeny (pyłki drzew, traw?), wywołują takie objawy jak suchy kaszel, duszności, łzawienie oczu, katar, kichanie, złe samopoczucie itp

adddam IP: 37.8.200.**

To samo mam

Zupa pomidorowa IP: 127.0.0.**

Mam identycznie

Twoja odpowiedź