ania05 IP: 83.30.7.**

Jaki był powód IZW?Wiadomo ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

sercowa

Konkretnie nikt mi nie powiedział jaki był powód,wypuszczono mnie do domu na dziesięć dni,miałam płyn w osierdziu i płucach.Nie było sposobu żeby pozbyć się płynu.Nie pocieszyłam się długo domem ,objawy izw nasiliły się(chociaż wtedy nie miałam pojęcia co mi jest).Wróciłam do szpitala i wreszcie trafiłam na dobrego kardiologa.Po dwóch tygodniach antybiotyku poczułam wielką ulgę,wcześniej nawet nie myślałam,że jeszcze kiedyś będę dobrze się czuć.Wychodząc ze szpitala nie miałam już płynu,przypuszczam,że gentamycyna zrobiła swoje.

trojdzielna IP: 127.0.0.**

Witam, jestem kilka lat po IZW i złapałam właśnie dość mocne przeziębienie, uporczywy kaszel, katar i niestety pojawiła się gorączka, mam w domu antybiotyk, bo lekarz wspominał o profilaktyce w razie zabiegów stomatologicznych itp, jednak spotkałam się z różnymi stanowiskami, czy dobrze myślę, że to jest właśnie ten moment, gdy powinnam go zażyć? Czuję się naprawdę kiepsko.

EwazToF36 IP: 127.0.0.**

Oczywiście,że powinnaś zacząć brać antybiotyk, choćby prewencyjnie. Jeśli po zakończeniu kuracji objawy wrócą, koniecznie zgłoś się do lekarza, niech Ci przepisze kolejny, na dłuższy okres. Ponad dwa lata temu miałam podobna sytuację. Po tym, jak po skończonej kuracji drugim antybiotykiem gorączka wróciła, dostałam skierowanie do szpitala. tam zrobili mi posiewy krwi i wyszło, że mam paciorkowca. IZW to na szczęście nie było, ale kardiolodzy z obawy, żeby się nie rozwinęło, zlecili mi antybiotyk trzy razy na dobę, dożylnie, przez dwa tygodnie pobytu na oddziale,a potem jeszcze przez miesiąc dwa razy na dobę, w domu.

trojdzielna IP: 127.0.0.**

Ojej, współczuję, ale dobrze że się okazało że to nie było IZW. Nie ma żartów. Ja też ju nie czekając na odpowiedź zażyłam antybiotyk, gorączka spadła, zobaczymy co będzie po odstawieniu antybiotyków, dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź