Dzemik

Może komuś się przyda, bo sama mam czasem niższe ciśnienie niż powinnam. http://www.biomedical.pl/zdrowie/jak-podniesc-cisnienie-krwi-6043.html Otóż, ja robię czasem to, co odradza się osobom z wysokim ciśnieniem - wcinam słodycze, więcej solę. Dobry też jest naprzemienny prysznic (raz polewam się ciepła, raz zimną wodą), bo chyba działa to jak wstrząs termiczny. Zaleca się też aktywność fizyczną. Generalnie wszystko zawiera się w przyśpieszeniu akcji serca. Możliwe, że obejrzenie horroru lub filmu akcji też da pozytywny skutek ;) Jak dla mnie to dobre rozwiązania nie tylko dla niskociśniowców, ale też dla zmęczonych i przygniecionych warunkami pogodowymi.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

klaudiachowaniec1989

Powiem prosto, u mnie o dziwo pomogło odstawienie kawy plus po prostu formy aktywnośći fizycznej

martin88 IP: 94.254.145.**

Ja więcej niż 100 zł to za ciśnieniomierz bym nie wydał. Niedawno kupowałem właśnie taki do stu złotych od Sanity, nazywa się Simple. Prosta rzecz, ale wydajna i wygodna obsłudze. Wyświetlacz jest uczciwych rozmiarów, dokładnie widać cyfry, poza tym do uruchomienia jest dostatecznie duży przycisk, także jak ktoś ma większe dłonie jak choćby ja to nie musi się bawić jakimiś mikro przyciskami...

irenka19 IP: 94.254.145.**

Mierzę już od miesiąca aparatem Simple marki Sanity. Nadaje się do codziennego pomiaru moim zdaniem. W pamięci jest 60 wyników z datami, także jak chcę sobie sprawdzić ostatnie wyniki to mam szybki podgląd. Całe sterowanie jest uproszczone w sumie wystarczy jeden guzik wcisnąć żeby automat uruchomić. Mankiet mi dobrze na ramieniu się układa, nie uwiera, można też łatwo i szybko sobie zapiąć do ręki.

Anka1990i IP: 127.0.0.**

Rodzicom kupowaliśmy z bratem jakoś wiosną aparat Senior i są zadowoleni głównie z wyświetlacza, że jest na tyle duży że wszystko widzą nawet jak jest ciemniej w domu, przy sztucznym świetle z żarówki itp.

karolina1919 IP: 127.0.0.**

Szybko napełnia mankiet mój Simple, wyniki są dokładne, ma atesty zrobione także nie wymyśla sobie pomiarów z czapki.

kamilgor IP: 127.0.0.**

Chwalimy sobie z żoną inwestycję w automat Simple, nie boli tutaj ręką jak mankiet puchnie a to jest częsty problem w automatach na ramię.

hasi IP: 127.0.0.**

A niech was..! Wchodzi człowiek na strony,ma nadzieję czegoś się dowiedzieć,z kimś o podobnych problemach podyskutować,a tu..w każdym temacie po *stronce wprowadzającej* pisanej w dodatku chyba przez fachowca/lekarza(?) natychmiast parę stron reklam ciśnieniomierzy ! Wręcz nachalnych! Teraz rozumiem,dlaczego to forum zdechło! I dobrze mu tak!

Twoja odpowiedź