avatar
dariusss IP: 94.254.145.**

Ja jestem zadowolony z naszego automatu od Sanity – Senior. To jest niby dla osób starszych, ale w zasadzie każdy może z aparatu korzystać. Ja z żoną jeszcze się dziadkami nie czujemy w każdym razie. Mierzy szybko, płynnie, nie hałasuje przy napełnianiu mankietu i nie ma mocnego ucisku ręki, a zwłaszcza dla żony to było zawsze przy automatach drażniące.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
Kajutkah IP: 89.73.222.**

Ja polecam ciśnieniomierze firmy Seca. Na stronie Heritage Medical mają naprawdę szeroki wybór zarówno ciśnieniomierzy manualnych jak i elektronicznych.
http://urzadzenia-medyczne.com.pl/26-cisnieniomierze

avatar
veronika88 IP: 188.114.85.**

Z ciśnieniomierzami jest często problem z baterią. Raz że szybko padają, a dwa, że nie wiadomo kiedy tak naprawdę się skończy. Teraz mam dość fajny model Simple Sanity który mnie informuje o tym jaki jest stan baterii i druga rzecz, że w sumie odkąd go mam to bateria ciągle trzyma. Energooszczędny model. Także jeśli bym polecał to właśnie ten.

avatar
jarecki72 IP: 178.235.86.**

Polecam najnowszy ciśnieniomierz od firmy MesMed. Miałem okazje go wypróbować i jestem bardzo zadowolony. Łączy się z bezpłatną aplikacją, można tam przechowywać wszystkie pomiary etc. http://www.mescomp.pl/page/pl/produkt/cisnieniomierz_naramienny_mesmed_mm_260_blatonn/

avatar
Gabi76 IP: 79.184.224.**

Kupiłam ostatnio mojej mamie polecany przez znajomą lekarkę ciśnieniomierz nadgarstkowy firmy OMRON RS8. Bardzo łatwy w użyciu. Póki co mama jest zadowolona. Do kupienia na:
http://urzadzenia-medyczne.com.pl/27-cisnieniomierze-manualne

avatar
rik88as IP: 94.254.144.**

Nie miałam za wiele ciśnieniomierzy w domu, ale trochę się ich przewinęło. Teraz mierzymy za pomocą naramiennego automatu Simple Sanity. Polska firma, prosta obsługa, duży ekran LCD a ja akurat sokolego wzroku nie mam, także te ciśnieniomierze gdzie ekranik jest malutki to by się u mnie delikatnie mówiąc nie sprawdziły.

avatar
marlenka5 IP: 188.114.85.**

Moi rodzice mają Senior i czasami sobie u nich ciśnienie zmierzę, wygodne urządzenie, nie czeka się długo aż napompuje.

avatar
kubon IP: 91.222.118.**

Dziadkom zamawiałam w necie aparat SmartCardio i są bardzo z niego zadowoleni, wcześniej mieli stary model który długo się namyślał zanim podał wynik a jeszcze potrafił przekłamać.

avatar
JANUSZDG IP: 89.64.56.**

Czy administrator mógłby wywalić z forum te pierdoły o ciśnieniomierzach Sanity i w ogóle wszelkie posty reklamowe?