avatar
mrrex IP: 85.237.178.**

18lat,zdrowy tryb zycia,silka bez odzywek,cisnienie 150/77 puls 66,stan. podgoraczkowy 37-37.2oC,rano mam normalna temp. przez jakis. czas,co jakis czas uczucie goraca n*a twarzy, zimne rece,wieczorami. robi sie. mi. goraco..Co mi. moze. byc? ZAwsze bylem bardzo nerwowy, do wszystkiego podchodze emocjonalnie, ciagly stress.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
ania05 IP: 83.7.83.**

Podwyższenie ciśnienia często wiąże się z podwyższeniem temperatury ciała i na odwrót .Nie u każdego oczywiście ale miałam do czynienia z takim przypadkiem .Ciśnienie powyżej 160 i 38 stopni od razu . Musisz iść się przebadać pod kątem cisnienia jest ono jak na wiek wysokie.Być może za bardzo forsujesz się na siłowni .?Porównaj czy zwyżka temperatury występuje wraz ze zwiększonym cisnieniem .Mierz po wstaniu z łóżka rano i potem -i temperaturę i cisnienie .Mierz również przy tych gorącach uderzających i temp.i cisnienie .Zapisuj w zeszycie i idz z tym do lekarza .Może za dużo masz białka w diecie to też obciąża nerki a co za tym idzie cisnienie .A może pijesz jakieś napoje energetyzujące bądz izotoniczne ,colę ,pepsi ,red bulle ?

avatar
mrrex IP: 85.237.178.**

Nie, nie pije

avatar
ania05 IP: 83.7.83.**

No to nie pozostaje ci nic innego jak zapisać pomiary i do lekarza ,tylko powiedz mu o siłowni .Warto przebadać też tarczycę ale to juz lekarz pewnie wymyśli jakie badania .

avatar
mrrex IP: 85.237.178.**

Ok, dzieki, tak zrobie,mam nadzieje ze to nic. powanego. bo zalamka : (

avatar
ania05 IP: 83.7.83.**

Możesz sobie pobrać trochę magnezu profilaktycznie i coś ziołowego na uspokojenie na noc ,może stres tu odgrywa główną rolę ,i nie załamuj się bo się nakręcasz i wtedy ciśnienie skacze .Powodzenia :)

avatar
Marlena11 IP: 94.254.146.**

Nie mam uwag do termometru Baby Temp. Prosty bezdotykowy aparat, w samej obsłudze nie ma nic skomplikowanego. Wystarczy z paru centymetrów odmierzyć w cel – czoło albo w jakiś przedmiot i automatycznie mierzy się temperatura.

Twoja odpowiedź