czarny81 IP: 77.254.235.**

Witam Wszystkich i proszę o radę. Mam 30 lat. Wczoraj wieczorem podczas *wysiłku fizycznego* (z żoną :)) miałem dosyć niepokojący i niespotykany objaw, a mianowicie : w pewnym momencie poczułem niesamowity pulsujący ból w okolicy lewej skroni promieniujący na lewą tylną *ćwiartkę* czaszki aż do szyi. Po ok. 15 min ból zaczął się zmniejszać i zanikł 2 godziny później.
Przez cały ten czas leżałem w łóżku i miałem niezłego stracha czy to nie udar, ponieważ kilka lat temu moja babcia miała lekki udar mózgu (zaczęła tracić pamięć krótkotrwałą), ale szybko zareagowaliśmy i po dwu tygodniach pobytu w szpitalu wszystko wróciło do normy. Wylew się wchłoną. Z góry przepraszam za niefachowe słownictwo.
Dziś wstałem i jest wszystko ok. byliśmy z żoną na basenie, normalny dzień. Doszliśmy do wniosku , że to pewnie był skurcz mięśni *podtrzymujących* czaszkę. Jednak niepokoje się, że może to być coś gorszego. Czy to mogły być objawy pęknięcia tętniaka? Czy zapisać się na jakieś badania? Czy jeżeli wszystko jest ok. zapomnieć o sprawie i żyć normalnie dalej. Dodam, ze czasami (rzadko ale jednak) bolała mnie głowa pulsującym tępym bólem w okolicach lewej lub prawej skroni (Nigdy obydwu naraz) ale po Ibupromie przechodziło.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

gosc111 IP: 178.73.50.**

Przede wszystkim i po pierwsze idż do lekarza pierwszego kontaktu, bo zdaje się, że masz niezłego stracha, ale nic nie robisz, żeby sprawdzić, co Ci jest. Nikt na forum Ci tego nie zdiagnozuje. Lekarz Ci powie, co to może być i być może od razu Cię uspokoi, albo wyśle do specjalisty. Wiem, że to nie brzmi odkrywczo, ale tak jest. Najgorzej to usiąść i rozmyślać, że może to to, a może tamto, można się wpędzić w chorobę nerwową :-). Do lekarza marsz i trzymam kciuki, żeby się okazało, że to nic takiego.

marta56678 IP: 87.205.58.**

Witaj musisz zrobić wszystkie badania dla Twojego świętego spokoju, być może to nic poważnego. Ale nie bagatelizuj niczego. Proponuje Ci zrobić tomografię komputerową. Czekasz na nią dwa miesiące, jeśli chcesz od ręki to płacisz 300 zł. wtedy będziesz pewien. pozdrawiam

razdwaosiem IP: 89.228.255.**

Możliwości widzę trzy:nie byłeś wystarczająco podniecony,nie miałeś specjalnie ochoty,kombinowałeś jak przedłużyć orgazm.Jak było wiesz lepiej.Bóle na skroniach to migrenowe bóle głowy,nie taki znowu ewenement.Napięcie mięśni karku może być ich przyczyną.

444 IP: 212.96.228.**

Ja bym sprawdziła ciśnienie i cholesterol.

czarny81 IP: 77.254.235.**

Dziękuje bardzo za odpowiedzi. Dzisiaj dla próby postanowiłem popracować na podwórku i podnieść sobie tętno. No i ból powrócił. Oczywiście nie w takim stopniu jak za pierwszym razem. Gdy tylko go poczułem (umiejscowiony zaraz nad lewym uchem, z 3 cm w stronę tyłu głowy) to przestałem pracować, uspokoiłem się i ból znikną. Idę się w poniedziałek zarejestrować do lekarza. Mam nadzieje, że będzie ok. Jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi.

bono IP: 89.68.109.**

Czarny i jak, wiesz co to jest? mam takie same objawy od kilku dni.

xxx IP: 46.186.62.**

Wiecie co to było bo ja mam to samo... od 3 dni.

pawel0001 IP: 79.184.236.**

Ja rowniez mam to samo. Przy wysilku, czasem przy wstawaniu.

jajajjaa IP: 188.29.164.**

Autor nie zyje..

Grabarz IP: 127.0.0.**

Autor już od dawna nie żyje, sam go chowałem.
Pękł mu tętniak I śmierć nastąpiła na miejscu.

Twoja odpowiedź