DEZDEMONA IP: 83.4.84.**

Dodam jeszcze tylko ,że zdarza mi sie to pary razy dziennie ,jestem juz tym przerażona bo w tych momentach robi mi sie tak dziwnie przy sercu, i nie wiem czy to juz ten ostatni raz czy znowu przejdzie na bolacy brzuch mozna wzias tabletke ,a na to nic nie pomaga ani spokój ani magnez po prostu nic

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kormoran IP: 46.170.30.**

Dezdemona na odpowiedz lekarza bym tutaj nie liczył. Podobno dawno dawno temu w opowieściach starszych kobiet zaglądał tutaj jakiś kardiolog hehe. Masz arytmię serca i ona może wystepować przy zdrowym sercu. Tymbardziej jeśli masz jakąś niedomykalność zastawek to może być powód. Wyleczyć to dziadostwo nie jest łatwo. Co możesz zrobić? założyć holtera i się dowiesz jaką masz tę arytmię komorową czy nadkomorową i czy złożoną (groźną) czy nie. Najlepiej jednak wybrać się do elektrofizjologa bo zwykli kardiolodzy to się i tak na tym nie znają :p ale na początek warto u zwykłego założyć holter i z wynikiem do elektrofizjologa. Masz 3 rodzaje arytmii? dokładnie takie same jak ja. Najbardziej przerażają mnie te potężne walnięcia. Te zatrzymania serca to jest przerwa wyrównawcza po dodatkowym skurczu aby serce sobie złapało swój rytm. Te trzecie też są wkur...jące :P Wielu twierdzi ,że jeśli serce w echo jest zdrowe to nie ma się czym przejmować. Pozdrawiam

DEZDEMONA IP: 83.4.40.**

Dziękuje Kormoran:) wczoraj już się narnolmalniej w świecie popłakałam ,dzis rano zadzwoniłam do kolejnego kardiologa i umówiłam sie na założenie holtera.Mam szczęście bo ma wolnego i wieczorem jade na założenie .Napewno napisze co tam wyszło.

ablacja IP: 89.64.10.**

Cześć, mam pytanie. Do kogo lepiej iść na ablację ? Dr Jacek Bednarek czy Dr Sebastian Stec ? Czy ktoś z Was miał do czynienia z którymś z tych lekarzy i może mi powiedzieć coś na ten temat?

Dziękuję

DEZDEMONA IP: 83.4.27.**

No i jestem po odczytaniu holtera. Te walnięcia porządne to przedwczesne Komorowe, te drugie to nadkomorowe , a te trzecie to wstawki gromadnej arytmii Po analizie kardiolog stwierdził, że nie są dla mnie groźne. Tylko dlaczego one mnie tak przerażają .Jakos mam wątpliwości co do braku zagrożenia.

Ciocia dobra rada IP: 109.207.155.**

To , ze przerazaja nie znaczy , ze sa grozne!Mnie przerazaja duchy a sa przeciez niegrozne nieprawdaz ?

MARTULEK38

Hejka Kormoran ☺ Napisz mi do jakiego holtera EKG jest potrzebna bateria R6.Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

kormoran IP: 46.170.30.**

Cześć Martulku miło Cię widzieć :) pytania jednak nie bardzo rozumiem ;-/ skąd mam to wiedzieć ? :) niestety nie jestem posiadaczem holtera :P

Oktawa

Dezdemono, ja przedwczoraj miałam ablację. To jest jedyne wyjście z sytuacji. Leki wyciszą, ale nie zlikwidują arytmii. Wiem po sobie. 14 lat się męczyłam z tym cholerstwem. Lekarzowi łatwo powiedzieć że to nie groźne. Ale dobrze jest do następnego ataku. A potem wątpliwości od nowa. W końcu arytmia zawładnie tobą na maksa. Przyjdzie taki czas że będziesz się bała wyjeżdżać gdziekolwiek albo planując wyjazd będziesz szukać w pobliżu szpitala czy zdążysz dojechać w razie ataku. Do bani takie życie. Moje ataki były rzadko, bo raz na rok. Ale powiedziałam w końcu stóp. Znalazłam dobrego kardiologa, zrobił ablację i finito. Mimo że to dopiero dwa dni po zabiegu jest zupełnie inaczej. Żadnych lęków. Naprawdę polecam. Pytaj o co chcesz. Chętnie odpowiem.

DEZDEMONA IP: 83.4.25.**

Dziękuje OKTAWIO:) masz rację żyje od napadu do napadu , gdy ich nie ma cieszę sie jak dziecko a jak są to tragedia. Kardiolog powiedział że mam zdrowe serce, więc sie go pytam Skąd te badziewie? mam sie uspokoić bo to na tle nerwowym.Super , niech mi ktoś powie Jak mam się pozbyć lęku gdy mi się serce wywraca? serce mi świruje, ja wpadam w panikę i kółko się zamyka. Poddaje się ,już nie mam pomysłu jak z tego błednego koła wyjść

DEZDEMONA IP: 83.4.25.**

Miało być OKTAWO, już nic nie widzę przez łzy

Twoja odpowiedź