asia76

Do Ewka 733
Mam pytanie odnośnie kardiotele z którego korzystasz. W jakis posób się to załatwia z SCCS w Zabrzu? Mogłabyś mi napisać informacje na ten temat, bądz wysłać link do stronki.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ewka733

Witam:)Tutaj masz stronkę http://www.kardiotele.pl/ do mnie wtedy dzwonili sami i mi to zaproponowali.Na tej stronce masz nr telefonu i wszystkie dane...pozdrawiam:)

asia76

Dziękuję Ci bardzo. Pozdrawiam:)

Hannah IP: 2.220.205.**

Witam ponownie dziewczyny i chlopakow :-) Za 2 dni ide do szpitala na jakies badania przed zabiegiem a za tydzień ablacja. Od 5 miesięcy jestem na zwolnieniu i już mnie nerwica bierze,chce iść wreszcie do pracy. Dusze sie przy najmniejszym wysiłku i mam bóle w klatce jak przy zawale (o częstoskurczach już nie wspominam) . Mam nadzieje że wszystko sie uda bo drugiej ablacji już nie będzie. Lekarz powiedział że potem to już tylko rozrusznik. Zaczynam sie denerwować :-) Odezwe sie po wszystkim i napisze jak to wszystko wygląda w UK :-)

talita IP: 91.193.208.**

Będę trzymać kciuki. Napisz kiedy dokładniej ta ablacja, żeby przesłać dobre myśli :)

Talita prosze przesyłaj duuuużo dobrych myśli :-) Ablacja w środe 7-go marca. Wczoraj byłam na badaniach w szpitalu i dowiedziałam sie że zabieg będzie *na głupiego jasia* a jak chce to moga mnie uśpić.Chyba nie chce być uśpiona-taka ze mnie ciekawska :-) Jak już musze przez to przejść to chciałabym coś niecoś z tego wiedzieć :-) Ale nie boje sie,panika zniknęła nawet nie wiem kiedy i gdzie. Pozdrawiam :-)

Ja tak z ciekawości :-) Czy ktoś słyszał ile kosztuje ablacja prywatnie?

casta IP: 85.222.4.**

Podobno w Warszawie 12-15 tys, ale kiedyś przypadkiem wyniosło mnie na stronę szpitala w Białymstoku i tam zobaczyłam koszt ablacji 27.000...

talita IP: 91.193.208.**

Zmógł mnie jakiś wirus. Zastanawiam się, co mówili Wam lekarze odnośnie reagowania przy pierwszych objawach poważniejszej infekcji. Wiadomo, najlepiej nie dopuszczać, szczepić się (choć i tu zdania co do skuteczności szczepień p. grypie i ich wpływu na zapobieganie ewentualnym powikłaniom są baaaardzo różne). Mówiono coś o profilaktycznym braniu antybiotyków? o lekach przeciwwirusowych? Jak sobie radzicie? Kiedy się ma 40 stopni gorączki to nawet trudno wybrać się do lekarza.

Cześć wszystkim :-) Ja już po ablacji (2 dni). Było nieprzyjemnie ale bez bólu. Znieczulenie tylko miejscowe,nic do żyły.*Na stole* byłam 2 godz. mówili że długo. Po zabiegu doktor powiedział tylko że było tego bardzo dużo. A czy sie udało? Zobaczymy. Narazie serducho lata jak chce i żadnych siniaczków :-) Ciesze sie że już po wszystkim :-) Pozdrawiam.

Talita jak twoje przeziębienie?

radle

Witam ponownie
Pani ~Adrianna
kołatania serca jakie Pani podaje mogą nie być związane z rzadną chorobą, ale osłabienie im towarzyszące oraz fakt że pojawiają się w nocy i powodują duszność budzą niepokój. Pojedyncze badanie EKG nie musi wystarczać (i często nie wystarcza) do postawienia diagnozy. Zwykle należy wykonać więcej badań - często UKG, czasem badanie Holtera lub stymulację przezprzełykową. Jedno jest pewne -Pani objawy sugerują, że należy zgłosić się szybko do kardiologa.

Pozdrawiam
Radosław
Zabrze

Justa240584 IP: 31.63.82.**

Witam serdecznie. Na tym forum jestem poraz pierwszy i jestem bardzo zaskoczona, ze jest mozliwość uzyskania inforacji od specjalisty.
Bęąc ostatnio na wizycie u diktora-kardiologa usłyszałyśmy z mamą iż powinna mieć zrobioną ablację. Od kilku lat boryka się z arytmią serca. Zarzywa leki jednakże widać, ze nie są do konca skuteczne ponieważ coraz częśiej zdarzają się mamie silne ataki. Towarzyszą jej wówczas dreszcze i poty oraz totalna niemoc. Co zatem mam rozumież przez to co powiedział lek. Dodał jedynie ze powinnam udać się z mamą do innego kardiologa który zapisze mame na owy zabieg ( podobno czeka się ok 1 roku). To dla mnie wszstko czarna magia. Sam lek nie mógł nam pomóc lub dać dalsze wskazówki? Nie pomógł nam nic.Nie powiedział na czym ten zabieg polega, gdzie sie go wykonuje, co trzeba zrobic żeby zapisać się na ten zabieg. Co powinnam dalej robić, jakie podjąć kroki, aby móc pomóc mojej mamie. Pozdrawiam i czekam na odp.

casta IP: 194.169.228.**

Przede wszystkim, zmień kardiologa, bo jego obowiązkiem jest udzielenie dokładnej informacji o zabiegu, w tym także o powikłaniach. Ok. roku czeka się w ANinie, ale może twoja mama nie musi mieć tam zabiegu? Jest wiele innych placówek, które z powodzeniem robią ablację w krótszych terminach. Skąd jesteście?
Na tym forum jest mnóstwo informacji o ablacji, więc poczytaj sobie - no i nie bójcie się, ablacja jest zabiegiem inwazyjnym, ale ryzyko powikłań jest minimalne.

Justa240584 IP: 188.47.25.**

Serdeczne dzięki za podpowiedź CASTA. Jesteśmy z Płocka. Umówiłam dziś mamę do kardiologa, mam nadzieje ze nam doradzi co jest konieczne i jak postępować. Pozdrawiam serdecznie