Kasia1983
data rejestracji:
2017-06-12
Ostatnia wizyta:
2017-07-01, 20:34

Wątki Kasia1983

Grupy Kasia1983

Interpretacja wyników

Interpretacja wyników

Nie masz pojęcia jak zinterpretować dopiero co odebrane wyniki badań a wizyta u...

1619 wątków • 828 użytkowników

Arytmia serca

Arytmia serca

Jeśli tak jak wiele innych osób cierpisz na arytmię serca porozmawiaj o tym. Podziel się...

1434 wątków • 867 użytkowników

Ablacja

Ablacja

Grupa dla osób, które przeszły ablację lub jej oczekują. Możesz podzielić się tu swoimi...

368 wątków • 246 użytkowników

Zapalenie mięśnia sercowego

Grupa dla osób z podejrzeniem lub po zapaleniu mięśnia sercowego. Porozmawiaj o objawach...

79 wątków • 38 użytkowników

Odpowiedzi Kasia1983

Kasia1983

w

Po zapaleniu mięsnia sercowego

» ostatnia odpowiedź

Witam. Również przebyłam zapalenie mięśnia sercowego, tylko nawet nie wiem kiedy...
Dowiedziałam się całkiem niedawno. Mój lekarz skierował mnie na MRI serca i wtedy właśnie okazało się, że obraz wskazuje na przebyte zapalenie mięśnia sercowego.
Zastanawiam się czy mam sie czym martwić. Proszę bardzo o odpowiedź.

Kasia1983

w

Na jakiej podstawie robi się ablacje? kto miał lub czeka w kolejce proszę o wpis.

Witam. Miałam robionego holtera po którym zostałam zakwalifikowana do zabiegu ablacji. W holterze zarejestrowano liczne pobudzenia komorowe różnokształtne, bigeminie komorowe , trigeminia Komorowa pobudzenia nadkomorowe. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wiecej ma temat ablacji poczytaj ,,kompendium wiedzy ablacja,, wszystko jest bardzo fajnie... »

Kasia1983

w

Ablacja w Poznaniu dr A. Baszko

» ostatnia odpowiedź

Witam serdecznie. Miałam wykonywaną ablacje przez dr Baszko.wspaniały lekarz, SUPER człowiek. Prowadzi sowich pacjentów z ogromnym zaangażowaniem. Mam do niego pełne zaufanie. GODNY polecenia.

Kasia1983

w

Niedawno odebrałam wynik rezonansu magnetycznego serca. Wizytę u lekarza mam dopiero we wrześniu. To reszta opisu
Ocena perfuzji First Pass: nie stwierdzono spoczynkowych zaburzeń perfuzji w obszarze mięśnia sercowego ocena żywotności mięśnia sercowego metodą Late Enhancement: potwierdziły oraz śródścienne późne wzmocnienia pokontrastowe w... »

Kasia1983

w

Czy mam się czym martwić?
Podwsierdziowe oraz sródścienne późne wzmocnienia pokontrastowe w obrębie środkowego segmentu ściany dolnej, dolno-bocznej i dolnej cz. PMK. Całuj obrazu przemawia za przebytym zapaleniu mięśnia sercowego ze względu na obecność podwsierdziowe go zwłóknienia nie można wykluczyć etiologii niedokrwiennej Nie można również... »