Maciej0880

Witam mam problem ze skórą, bowiem pojawiają mi się niezależnie od siebie pojedyncze bąble swędzące na szyi, twarzy,za uszami i czasem na głowie po czasie samoistnie znikają... znowu a na klatce piersiowej pojawiają mi grupa bąbli z 6 blisko siebie i swędzą i czasem bolą ..... byłem u dwóch dermatologów którzy stwierdzili ze wygląda im to na alergie , dostałem jedynie tabletki antyseptyczne Claritine i maść Pimafucort które nie pomagają skierował mnie tez na badanie krwi U.S.R , H.C.V nawet H.I.V wszystko ujemne i nie wiem co mam dalej robić ... a wszystko zaczęło się z 3 miesiące temu od swędzenia skóry na klatce i jej zaczerwienienia...

ania05 IP: 83.30.16.**

Może zmieniłeś proszek do prania albo żel do kąpieli ?

Maciej0880

Już się wcześniej nad tym zastanawiałem ... ale ja nigdy nie miałem na nic alergii mogła od tak powstać ?

ania05 IP: 83.30.16.**

Pewnie że mogła .Jesteśmy tak bombardowani chemią że alergia może się objawić w kazdym wieku .Kup sobie mydło w płynie Biały jeleń .Może nie jest piekne i luksusowe ale delikatne dla skóry .Spróbuj być może jakiś zel lub mydło cię uczula .Jeśli pierzesz w innym proszku wróć do poprzedniego .To samo szampon itd .Musisz wypróbować .Jeśli to nic nie da pozostaje dalsza diagnostyka u dermatologa ,jeśli te grudki sączą to może jakiś posiew ?

Twoja odpowiedź