Adam IP: 213.238.82.**

Mam taki dość trudny problem. Nie chcę iść do woja i chciałbym się dowiedzieć jak można wywołać zawał serca?

Piotrek IP: 80.55.247.**

Czlowieku dorosnij!!!
Niektorzy ludzie oddali by wszystko zeby przezyc jeden dzien normalnie, nie martwiac sie o ty ze serce im stanie a ty z takimi haslami wyskakujesz??? Troche taktu czlowieku!!!

Gośka IP: 80.53.108.**

Rzeczywiście masz trudny problem z głową człowieku!

przemas IP: 213.17.195.**

Debil...

fc IP: 83.23.166.**

zostaniesz zwolniony z wojska, wystarczy ze powiesz przed komisja o swoim genialnym pomysle....

estach IP: 83.21.148.**

zmien leb,bo trudno mowic o glowie w twoim przypadku.

AdamP IP: 81.210.21.**

Nie ma problemu, napewno znajdą się tacy co będą chcieli zamienić się z tobą na serce. Daj ogloszenie.

mik

Woja mozna uniknac idac na studia lub w ogole kontynuujac nauke.

mala IP: 89.196.248.**

czlowieku ciesz sie zdrowiem to na prawde smieszne ze tutaj piszesz o takich rzeczach kazdy z nas co tutaj pisze chcialby byc zdrowym a ty smiesz pytac owywolanie zawalu to nie na poziomie dziekuj Bogu ze masz zdrowie

Kamil IP: 83.25.5.**

Przykro sie czyta takie posty. Nie wiem co Ci się stało z głową młody człowieku, ale... Ręce same opadają.

Piotr IP: 195.150.163.**

prowokacja niemożliwe że jest tak głupi..
podpuszcza wszystkich i śmieje sie z postów;*

Gadzin

to temat sprzed 3 lat.

Kasia IP: 83.13.239.**

Opamiętaj się!

mikus212 IP: 89.231.163.**

chłopie wojsko jest dla ludzi i mozna je wykorzystac np.na zdobycie uprawnien typu : prawo jazdy kat, C,E,D lub jakis zawod np elektromechanik, kucharz kelner, operator dżwigów wózki widłowe itp. wystarczy na komisji nie kleic głupa i powiedziec o checi zdobycia takich uprawnien zachowywac sie jak człowiek i juz ! pewnie jak bedziesz czekał na *bilet* i sie nie odezwiesz skieruja cie na jakąs tępą kompanie. mowie ci to jako stary szwej który odśłużył 1,5 roku tez sie bałem. ale w sumie nie było żle ja lubie grac wiec poszedłem do orkiestry nieżle sie podszkoliłem było nawet fajnie , ale postąpiłem juz na komisjii tak jak ci poradziłem . Pozdrawiam!

Monika IP: 213.158.196.**

~Piotr, 2008-07-11 01:08:26 (IP: 195.150***)
Prowokacja niemożliwe że jest tak głupi..
podpuszcza wszystkich i śmieje sie z postów;*

Jeśli jest tak głupi i jego post jest tylko prowokacją i okazją do pośmiania się z odpowiedzi innych to żal mi tego człowieka, bo nie wie co to znaczy zawał serca, zaś ja życzę mu, aby się niedługo o tym przekonał. Może dopiero wtedy stanie się madrzejszym (chociaż podobno z głupoty się nie wyrasta)...
Jeśli z kolei prawdą jest, że chce wywołać u siebie zawał serca to życzę mu powodzenia... Będzie chociaż jednego idioty mniej...