BAYERN IP: 194.28.14.**

Witam, od jakiś dwóch miesięcy mam piski w uszach. na początku występowały czasami w nocy. byłem ostatnio u laryngologa, zbadał uszy powiedział, że wszystko w porządku, dał jakieś krople do nosa. Piski co raz bardziej się nasilały. poszedłem jeszcze raz. Dostałem skierowanie do jakieś profesjonalnej poradni słuchowej czy coś takiego. Tyle, że kolejki są tak duże że wizytę mam dopiero za 3mies, a w nocy tych pisków nie da się wytrzymać.
A więc są jakieś sposoby, aby to stłumić ?

444 IP: 80.54.173.**

Może to cos z krążeniem mózgowym jest ? Ja bym poszła z tym nie do laryngologa,ale do neurologa.Spróbuj ginkofar ziołowy na poprawę krążenia i zobaczysz czy ci coś pomoże....

Najlepiej ginkofar forte,ale efekt jest dopiero po 2-3 miesiącach,bo to zioła.

Bayern IP: 194.28.14.**

A czy to nie zaszkodzi w żadnym stopniu ?

zofia50141

Bayern Przytrafiło mi się też takie cosik, I żyję z tym dość długo.Pojawia się gdy mam niskie ciśnienie . pojawia sie przy podwyższonym ciśnieniu.A przede wszystkim to, może spowodować postępująca bardzo powoli głuchota kiedyś brałam na to, lek o nazwie Beta serc, pomagało ale nie wyleczyło
ale to jest lek na receptę tylko I dzisiaj nauczyłam sie z tym żyć, nawet jak teraz pisze to też mam te piski ja mówię na to wodospad . Nie przeszkadza mi to wręcz jak mam dzień że ich nie słyszę, to czuję sie jakoś dziwnie Uzbrój sie w cierpliwość i czekaj na wizytę. Może medyk znajdzie jakiś zloty środek . na tą przykrą dla ciebie dolegliwość

Beyern Zejdź kursorem na dół do postu choroby układu nerwowego i tam jest post Ciągły pisk w uszach.
Może znajdziesz coś dla siebie a jest tego sporo pozdrawiam

pozdrawiam

ania642

Ja tez mam dziwny szum tylko w lewym uchu ale tylko od czasu do czasu ale nie wiem czy to ma coś ciśnieniem jak koś jest nisko ciścieniowiec??

zofia50141

Ania
Nie ma reguł od czego są te piski ja je mam na okrągło dnie i noce opisałam to wyżej.A może trzeba by nacisnąć na Google i tam sie dowiedzieć Sam to zrobię bo tez jestem ciekawa. Ja sie do nich przyzwyczaiłam . ,choć na początku myślałam że zgłupieje pozdrawiam

Twoja odpowiedź