Adam1992 IP: 87.205.186.**

Witam, od dluzszego czasu odczowam bole stawow najbardziej kolan do tego dochodzi ciagle oslabienie i otepienie bardzo szybko sie mecze wejde po paru schodach i juz mi serce mocno wali a oddech musze brac przez buzie takze mam problemy z koncentracja spie bardzo plytko ktos wie czym to moze byc spowodowane?? mialem robione badanie krwi i wszystko bylo w normie ?

marekh

Konsultacja kardiologa, EKG. Masz jakieś problemy gastryczne, typu wzdęcia? Ponieważ zła praca jelit może również doprowadzić do osłabienia organizmu i kołatania serca.

Zdrowie Przede Wszystkim

Adam1992 IP: 77.253.246.**

Konsultacja kardiologa, EKG. Masz jakieś problemy gastryczne, typu wzdęcia? Ponieważ zła praca jelit może również doprowadzić do osłabienia organizmu i kołatania serca.
Konsultacje kardiologiczna juz mialem , zrobiono mi ekg eho i badanie holerem lekaz powiedzial ze w wynikach z holtera wyszly jakies przedluzenia ktore moga wystepowac u kazdego zdrowego, a problemow z jelitami nie mam staram sie dobrze i zdrowo odzywiac, zapomnialem wspomniec ze jestem alergikiem i przez caly rok ,,chrząkam* nie wiem czym to spowodowane tak jak bym mial zapchane gardlo jakims sluzem.

444 IP: 80.54.173.**

Może zrób sobie wymaz z gardła,być może w twoich błonach sluzowych zagnieżdziły się grzyby candida....kto wie... Jeśli tak to osłabienie może byc od tego.Czy hormony tarczycy badałeś.?W przypadku grzybów na czas kuracji nie wolno jeść nic,co zawiera cukier,mąke i drożdże.

Czy były badania krwi:ASO,CRP,seromukoidy i latex? One wskazują czy jest w organiżmie stan zapalny i czy to nie na tle reumatycznym.

Adam1992 IP: 77.253.246.**

Ok w tym tygodniu pujde do lekaza zrobic wymaz , a badania tarczycy mialem robione ok. 2,5 lata temu i nic zlego nie wykazaly a juz odczuwalem takie objawy jak bole stawow i zmeczenie ale staralem sie je ignorowalc, badan krwi na ASO,CRP,seromukoidy i latex takze nie mialem robionych.

Adam1992 IP: 87.205.219.**

Bylem u lekarza i dal mi on skierowanie na ,,Posiew wmazy z nosa* wiec zrobilem te badanie i wyszlo mi ze mam GRONKOWCA KOAGULAZO-UJEMNEGO i mam nastepujace pytanie czy wykonac jeszcze wymaz zgardla? i czy to moze byc powodem oslabienia oraz bolu stawow??

ona91 IP: 79.184.132.**

Ja mam takie same objawy, ból stawów, szybko się mecze a na dodatek mam zawroty glowy czesto mnie boli glowa. martwie się ponieważ wcześniej uprawiałam sport mogłam biegać ile sił w nogach grać w kosza itp. a nie moneło dużo czasu i sa zmiany.

milkakiel IP: 212.14.57.**

A moze to anemia? zrob sobie dokladne badania i sprawdz poziom zelaza, bo moze to jest spowodowane np niedoborem i wtedy zakupisz sobie dobry suplement i moze bedzie lepiej:)

Twoja odpowiedź