maja911

Witam serdecznie.Moja mama miała rozległy udar niedokrwienny lewostronny 20 m-cy temu.Stan się poprawiał,pomimo całkowitego niedowładu prawej strony,nie mówiła,ale powtarzała słowa.W zeszłym roku w maju doszła padaczka po udarowa,po wprowadzeniu Depakiny stan zaczął się pogarszać,była coraz słabsza,nie miała apetytu i bardzo mało jadła.Od 2 dni nie ma z nią kontaktu,wlewam może z 4 łyżeczki picia do buzi to połknie .Widać,że coś ją boli bo straszne cierpienie ma na twarzy i stęka,nie dostaje nic przeciw bólowi.Nie mam pojęcia co będzie dalej.Miał ktoś podobny przypadek co radzicie?pomóżcie

ania05 IP: 83.30.6.**

Ale chyba była badana przez lekarzy?Co jest powodem jej stanu ?

maja911

Właśnie lekarz twierdzi,że to może być już niedługo koniec

ania05 IP: 83.30.6.**

A ile mama ma lat ?To niedopuszczalne żeby cierpiała,powinna cos dostawac w zastrzyku jesli ma problemy z przełykaniem .Lekarz powinien wypisać skierowanie do pielęgniarki opieki długoterminowej .Pielęgniarka będzie przychodziła do domu i podawała kroplówki i.tp. Ciężko powiedziec co moze być powodem takiego stanu i co można jeszcxze zrobić ....

maja911

Aniu dziękuję Ci za podpowiedzi.Mama ma 72 lata,dzisiaj już załatwiłam wizytę.Lekarz dał tramal,więc już jest lepiej,kroplówki nawadniającej twierdzi,że nie ma potrzeby bo nie jest odwodniona,a zbierałaby się woda w płucach i kłopoty z oddychaniem.Jeszcze raz dzięki.

ania05 IP: 83.10.251.**

No to dobrze że Tramal ,to silny lek i dobrze działa na ból. Trzymaj się i jeśli coś się dziej to wzywaj lekarza albo pogotowie bo od tego są te instytucje .

maja911

Mama jest cały czas nieprzytomna,dziś na nogach i rękach pojawiły się małe siniaki,jest cały czas nieprzytomna...jak długo to maże trwać.Strasznie się na to patrzy.Ma bardzo częste bezdechy.

gaga311 IP: 87.96.88.**

Hej i jak się czuje Twoja mama?

Twoja odpowiedź