mlodyyyyyy IP: 85.70.30.**

Witam, od kilku dni odczuwam mrowienie w nogach trwa juz to 3 dni na poacztku czulem tylko w s topach teraz czuje jeszcze w lydkach. Co to moze byc czy mial ktos cos podobnego? Dodam ze mam 24 lata mam 187wzr i waze ok110kg

ania05 IP: 83.30.9.**

Moz by ucisk w l璠zwiowym na nerwy i powoduje mrowienie w stopach i 造dkach .Warto te zrobi poziom cukru .

mlodyyyyyy IP: 85.70.30.**

Wlasnie od kilku dni boli mnie tez kregoslup dokladnie odcinek ledzwiowy nie moge sie schylac i do tego te nogi, co mi moze pomoc?

444 IP: 80.54.173.**

Pewnie ci ty貫k zmarz, bo chodzisz w kurtce do pasa,zamiast d逝giej.Albo w getrach zamiast spodni, w d逝gim swetrze bez spodni.Przyklej sobie plaster kapsiplast rozgrzewaj帷y na ca陰 dob.I ciep這 sie ubieraj.A mo瞠 co d篤ign窸a i trzeba ,,ustawi** kr璕os逝p ld篤iowy,....kto to wie....

O matko,pardon, my郵a軛,瞠 jeste dziewczyn....heh...

Prze鈍ietli odcinek l璠篤iowy i do neurologa

ania05 IP: 83.30.6.**

Prze鈍ietlenie nic nie da .Od razu do neurologa i rezonans .U m這dej osoby na rtg nie wychodzi zazwyczaj nic niepokoj帷ego za to na rezonansie wylizie wszystko .Tak by這 u mnie .Rtg super rezonans -kr璕os逝p w rozsypce .

nika500 IP: 88.199.138.**

No ja mam ten sam problem mnie do tego bardzo bol 造dki. Dochodzi te mrowienie lewej r瘯i

ondine IP: 79.162.6.**

Mam to samo co wy..sledze to forum juz od jakiegos czasu.. ja mam jeszcze ucisk w szyi ostatnio caly czas..zawroty glowy i cos gorzej widze.. krew wyniki idealne ..mocz to samo tarczyca ,cukier potas idealnie.. ide na rtg kregoslupa ..i zobaczymy

Twoja odpowied